Kilka minut temu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach COVID-19.
Na Podkarpaciu to kolejne 5 osób:
1. kobieta starsza, powiat jarosławski (ścisła kwarantanna)
2. mężczyzna starszy, powiat jarosławski (ścisła kwarantanna)
3. kobieta starsza, powiat jarosławski (ścisła kwarantanna)
4. mężczyzna w sile wieku, powiat stalowowolski (ścisła kwarantanna)
5. mężczyzna starszy, powiat leżajski (hospitalizowany)
Oznacza to, że w naszym województwie testami potwierdzono już 100 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Odnotowano 3 zgony (15 marca, 29/30 marca) i 6 wyzdrowień.
W sumie w całym kraju liczba zakażonych wynosi 2420 osób, 36 z nich zmarło.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przyjeżdżają z zagranicy i przywożą do kraju kinder niespodziankę w sobie nie wiedząc o tym i tak karuzela się kręci
Masz wirusa ,siedź w domu, umrzyj , statystyki cię ominą
Przyjeżdżają z zagranicy i przywożą do kraju kinder niespodziankę w sobie nie wiedząc o tym i tak karuzela się kręci
Masz wirusa ,siedź w domu, umrzyj , statystyki cię ominą
a pani czeka nai ich peniadze pewnie