Dzięki współpracy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach i samorządów powiatu ropczycko-sędziszowskiego 3 nowe radiowozy zostały dzisiaj, 1 bm., przekazane ropczyckiej jednostce.

fot.KPP Ropczyce
Samochody zostały poświęcone przez księdza proboszcza Leopolda Kordasa.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
No JEST! Tak trzymać!