Reklama

3 pijane kobiety jechały renault, które uderzyło w ogrodzenie

Kierująca 19-latka miała ponad 2 promile alkoholu, pasażerki 0,9 i 1,4 promila.

Ok. godz. 11,  kierująca renaultem jechała ul. Kotuli i na wysokości z ul. Zbyszewskiego nagle skręciła w prawo, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie posesji.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Uszkodzone zostały tylko renault i ogrodzenie.


19-latka straciła prawo jazdy i teraz odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    To ja Wujek - niezalogowany 2017-11-04 16:23:27

    Posadzić łaskę dla przykładu. Kara bezwzgledna!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    a to ja - niezalogowany 2017-11-04 19:58:20

    A może najpierw niech ci zrobi laskę, to ją uniewinnisz,  doby wujku

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości