Kierująca 19-latka miała ponad 2 promile alkoholu, pasażerki 0,9 i 1,4 promila.
Ok. godz. 11, kierująca renaultem jechała ul. Kotuli i na wysokości z ul. Zbyszewskiego nagle skręciła w prawo, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie posesji.
19-latka straciła prawo jazdy i teraz odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Posadzić łaskę dla przykładu. Kara bezwzgledna!
A może najpierw niech ci zrobi laskę, to ją uniewinnisz, doby wujku