Trzy osoby zostały przewiezione karetkami do szpitali, dwie przetransportowano helikopterem.
I – godz. 15, Krzeszów Dolny. Kierujący oplem zafirą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka daewoo lanosem. Kierująca lanosem helikopterem została prztransportowana do szpitala. Kierowca opla był trzeźwy.
II – przed godz. 19, teren leśnym pomiędzy Nowosielcem a Jeżowem. 25-letni kierujący volkswagenem polo na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z renault megane. Aby uniknąć zderzenia, do rowu zjechał peugeot jadący przed renault. Z kolei zarysowaniu uległ nissan jadący za renault. Do szpitala w Rzeszowie helikopterem został przetransportowany kierowca volkswagena. Pasażerka z peugeota została przewieziona do szpitala w Nisku.
III – po godz. 19, Żuk Nowy. Kierujący nissanem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z daewoo lanosem. Kierujący lanosem i jego żona zostali przewiezieni do szpitala.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze