Reklama

30 nowych strażników granicznych [ZDJĘCIA]

Dziś, 29 lipca, komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk SG dr Piotr Patla odebrał ślubowanie od nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Dzisiaj rozpoczynacie jeden z najważniejszych etapów w waszym życiu. Znaleźliście się w tym miejscu dzięki wytrwałości, ale też dzięki swoim rodzinom i najbliższym. Przed wami trudny okres szkolenia i adaptacji, a potem odpowiedzialna służba na granicy.  Z pewnością zdajecie sobie sprawę, że budowanie bezpieczeństwa mieszkańców Podkarpacia zależy w znacznej mierze od sumiennego wykonywania przez  was obowiązków służbowych – mówił  płk SG dr Piotr Patla.

Wszyscy nowo przyjęci funkcjonariusze podchodzą z Podkarpacia. W przyszłym tygodniu wyjadą na 7-miesięczne szkolenie podstawowe, później podoficerskie, a następnie 3-tygodniowe praktyki. Po zaliczeniu kursu pogranicznicy będą służyć na granicy polsko-ukraińskiej.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tola - niezalogowany 2016-07-29 19:55:22

    Które to pokolenie resortowych dzieci?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Yagel - niezalogowany 2016-07-30 09:06:45

    "Znaleźliście się w tym miejscu dzięki [...] swoim rodzinom i najbliższym." Taaa... :-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nicefeler - niezalogowany 2016-07-30 14:39:10

    Pan redaktor chyba nie odrobil pracy domowej bo nowoprzyjeci wcale nie wyjezdzaja w przyszlym tygodniu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości