Reklama

33-letni przemyślanin audi uderzył w drzewo

Do zdarzenia doszło dziś rano, 6 bm., na ul. Mickiewicza w Przemyślu.

– Kierujący audi 33-letni przemyślanin nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Mężczyzna kierował pojazdem mając założone na tylnej osi letnie opony, dodatkowo kierował  bez wymaganych do tego uprawnień – informuje oficer prasowy sierż. szt. Marta Fac.

Kierujący trzeźwy, został ukarany mandatem w kwocie 1000 złotych. 


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Aniula - niezalogowany 2017-02-06 13:19:08

    Policja powinna wszystkich kierowców sprawdzać czy maja prawo jazdy do tego czy maja tez uprawnienia .Skąd mają auto i czy nie jest kradzione  i czy mogą jeździć i taki sposób powinno być większa kara to widocznie jest za mało bo się czują bez karni .Prezydent  Andrzej  Duda  zrobic z tym porzadek powienien wymyślić w sejmie jakas    uchwaloną przez  konstytucjie  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2017-02-06 16:26:08

    Powinnaś to Ty się nauczyć pisać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Olo - niezalogowany 2017-02-06 17:28:52

    A dla ciebie mops powini zlikwidować

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości