Do zdarzenia doszło dziś rano, 6 bm., na ul. Mickiewicza w Przemyślu.
– Kierujący audi 33-letni przemyślanin nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Mężczyzna kierował pojazdem mając założone na tylnej osi letnie opony, dodatkowo kierował bez wymaganych do tego uprawnień – informuje oficer prasowy sierż. szt. Marta Fac.
Kierujący trzeźwy, został ukarany mandatem w kwocie 1000 złotych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Policja powinna wszystkich kierowców sprawdzać czy maja prawo jazdy do tego czy maja tez uprawnienia .Skąd mają auto i czy nie jest kradzione i czy mogą jeździć i taki sposób powinno być większa kara to widocznie jest za mało bo się czują bez karni .Prezydent Andrzej Duda zrobic z tym porzadek powienien wymyślić w sejmie jakas uchwaloną przez konstytucjie
Przez takich jebanych tumanów znajdą sobie pretekst żeby eksterminować i dobić resztkę drzew jaka została w tym nieszczęsnym mieście.
Redakcjo! Błagam! Niech ktoś KOMPETENTNY I RZETELNY sprawdza te niby-artykuły przed publikacją! Błąd na błędzie! Poprawna polszczyzna to wyraz szacunku dla czytelników, a bylejakość to wyraz czego?
Policja powinna wszystkich kierowców sprawdzać czy maja prawo jazdy do tego czy maja tez uprawnienia .Skąd mają auto i czy nie jest kradzione i czy mogą jeździć i taki sposób powinno być większa kara to widocznie jest za mało bo się czują bez karni .Prezydent Andrzej Duda zrobic z tym porzadek powienien wymyślić w sejmie jakas uchwaloną przez konstytucjie
Powinnaś to Ty się nauczyć pisać.
A dla ciebie mops powini zlikwidować