Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny ppoinformował dziś o kolejnych 18 osobach, które wyzdrowiały i 35 zakażonych. W naszym kraju odnotowano dziś najwyższą liczbę nowych, potwierdzonych przypadków zakażenia: 809.
Niestety 6 sierpnia br. w CM Szpital w Łańcucie zmarła kolejna pacjentka, mieszkanka powiatu przemyskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Trzeba było słuchać co w temacie mieli do powiedzenia epidemiolodzy oraz lekarze.W naszym regionie wszyscy odpowiedzialni to ignorowali i niestety ale słuchaliśmy to co mówią rządzacy, PiS i księża dla ich dobra.Na wyniki nie trzeba było długo czekać.Cierpieć przyszło nam i to my ponosimy straty łącznie ze śmiercią naszych mieszkańców.
Zaraz, zaraz. Przecież korona-wirus jest w odwrocie, mamy się nie bać go, bo latem wirus jest słabszy, rzadziej atakuje. Aha... i mieliśmy gromadnie iść głosować. To kto tak ogłosił w mediach? To kogo pozwać?
A będzie jeszcze więcej, tylko niech ruszy pielgrzymka na Kalwarię. Czy Sanepid przedsięwziął jakieś kroki w tej sprawie? Może nie chce narazić się biskupom i zakazać tego typu zgromadzenia? Nie mam nic przeciwko pielgrzymom, tylko potem niech nie zarażają innych, niewinnych ludzi!
Brawo zapraszam więcej osób bez maseczek do sklepów przecież to tylko korona- swirus którego nie ma .... X.x.X
A ja zapraszam coraz więcej osób bez maseczek do okupowania grupowo jeden przy drugim całymi dniami osiedlowych ławeczek, postawionych blisko siebie, w tym kobiet w ciąży...Właśnie tak się dzieje na jednym z osiedli bloków w wiejskiej gminie Przemyśl...ci ludzie kompletnie nie są świadomi zagrożenia, a narażają nie tylko siebie, ale i starszych mieszkańców, i nie wiem czy jest coś, co jest w stanie przebić się do ich bezmyślenia , żeby oprzytomnieli.
po co zaraz ruszać biskupów? wystarczy trochę samodyscypliny...
Oj człowieku opamiętaj się i nie pisz głuPOt
Dodaj do tego tabuny osiedlowych babelkow masz komplet
DEBILE Z TADEUSZEM NA CZELE. A CHODZCIE SOBIE NAWET W MAJTACH NA USZACH
...dodałbym do tego: - obślizgłe wstrętne gołe klatki piersiowe tatusiów - brudne, chropowate pięty w klapkach "japonkach" - spocone czoła - rozkraczone nogi siedzących na tych ławkach żonek/partnerek - tony zabawek, którymi bawią się wspólnie dzieci - ostatnio pojawiły się (chyba potrzebujące akceptacji) żonki w ciąży - odstęp 1,5m w przestrzeni otwartej, jaki odstęp...można by wymieniać i wymieniać, w mojej ocenie nawet nie głupotę, bo nie chcę w tym przypadku głupoty obrażać...mam na imię Covid/wirus, ten wirus...
ropucho vel bobas 31.183.244.199 czy to są głuPOty okaże się po 15 sierpnia. Jak wzrośnie liczba zakażonych i z żółtego zrobimy się czerwoni - ze wstydu już dawno jesteśmy- to czy płaz bezogoniasty mnie przeprosi za głuPOty, które na mnie wypisywał?
Sanepid a co to takiego , co naprawde robi i czy jest zdolny podołać tym wyzwaniom mam duże wątpliwości
Ty lumpie jesteś nieświadomy. Zagrozenia jakie na siebie sciagasz promujac swoja głupotę. Od naszej swiadomości wara ci lumpo-lemingu.
antyleming i antylump - siedzisz w Szwecji, to siedź, bo potem powiesz, że fiordy ci z ręki jadły, więc lepiej zwiedzaj, a jadaczkę zamknij polski "szwedzie"
Tylko ci tzw. niewinni ludzie nakręcają spiralę zbrodni w postaci finasowania i utrzymywania rzeźni czyli siedliska najrozmaitszych plag nękających całą ludzkość !!! I tym samym muszą ponosić tego konsekwencje !!! Taka jest, niestety, smutna i przykra, prawda !!!YOUTUBE.COM - CZEGO PRODUCENCI MIĘS NAM NIE MÓWIĄ
Dokładnie :Koronaświrus . Wirusy były ,są i będą. Ale ten ma szczególne miejsce w historii . Ma złapać za pysk!
Trzeba było słuchać co w temacie mieli do powiedzenia epidemiolodzy oraz lekarze.W naszym regionie wszyscy odpowiedzialni to ignorowali i niestety ale słuchaliśmy to co mówią rządzacy, PiS i księża dla ich dobra.Na wyniki nie trzeba było długo czekać.Cierpieć przyszło nam i to my ponosimy straty łącznie ze śmiercią naszych mieszkańców.
Zaraz, zaraz. Przecież korona-wirus jest w odwrocie, mamy się nie bać go, bo latem wirus jest słabszy, rzadziej atakuje. Aha... i mieliśmy gromadnie iść głosować. To kto tak ogłosił w mediach? To kogo pozwać?
A będzie jeszcze więcej, tylko niech ruszy pielgrzymka na Kalwarię. Czy Sanepid przedsięwziął jakieś kroki w tej sprawie? Może nie chce narazić się biskupom i zakazać tego typu zgromadzenia? Nie mam nic przeciwko pielgrzymom, tylko potem niech nie zarażają innych, niewinnych ludzi!