Reklama

4 kobiety i 2 mężczyzn z Przemyśla zakażonych COVID-19. Zmarła kolejna osoba

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny ppoinformował dziś o kolejnych 18 osobach, które wyzdrowiały i 35 zakażonych. W naszym kraju odnotowano dziś najwyższą liczbę nowych, potwierdzonych przypadków zakażenia: 809.

Niestety 6 sierpnia br. w CM Szpital w Łańcucie zmarła kolejna pacjentka, mieszkanka powiatu przemyskiego.

Wszystkie 18 osób, które wyzdrowiały, to mieszkańcy powiatu jarosławskiego.

PAMIĘTAJ! Od soboty w Przemyślu i pow. przemyskim i jarosławskim obowiązują nowe restrykcje



Nowe 35 potwierdzonych przypadków to: • 6 osób z Przemyśla (cztery kobiety i dwóch mężczyzn),
• 6 osób z powiatu mieleckiego ( cztery kobiety i dwóch mężczyzn),
• 5 osób z powiatu przemyskiego (trzy kobiety i dwóch mężczyzna),
• 4 osoby z powiatu jarosławskiego (trzy kobiety i mężczyzna),
• 4 osoby z powiatu lubaczowskiego (dwie kobiety i dwóch mężczyzn),
• 4 osoby z powiatu stalowowolskiego (dwie kobiety i dwóch mężczyzn),
• 2 osoby z powiatu brzozowskiego (dwóch mężczyzn),
• 1 osoba z powiatu dębickiego (mężczyzna),
• 1 osoba z powiatu jasielskiego (kobieta),
• 1 osoba z powiatu łańcuckiego (kobieta),
• 1 osoba z Rzeszowa (mężczyzna).


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-08-07 11:17:09

    Trzeba było słuchać co w temacie mieli do powiedzenia epidemiolodzy oraz lekarze.W naszym regionie  wszyscy odpowiedzialni to ignorowali i niestety ale słuchaliśmy to co mówią  rządzacy, PiS  i księża dla ich dobra.Na wyniki nie trzeba było długo czekać.Cierpieć przyszło nam i to my ponosimy straty łącznie ze śmiercią naszych mieszkańców.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    emeryt - niezalogowany 2020-08-07 12:03:39

    Zaraz, zaraz. Przecież korona-wirus jest w odwrocie, mamy się nie bać go, bo latem wirus jest słabszy, rzadziej atakuje. Aha... i mieliśmy gromadnie iść głosować. To kto tak ogłosił w mediach? To kogo pozwać? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    goscx - niezalogowany 2020-08-07 13:23:00

    A będzie jeszcze więcej, tylko niech ruszy pielgrzymka na Kalwarię. Czy Sanepid przedsięwziął jakieś kroki w tej sprawie?  Może nie chce narazić się biskupom i zakazać tego typu zgromadzenia?  Nie mam nic przeciwko pielgrzymom, tylko potem niech nie zarażają innych, niewinnych ludzi!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama