Po majówce wkraczamy w 2. etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niezbyt to rozsądne, otwierać żłobki, przedszkola w czasie kiedy jest najwięcej zakażeń. Pisowski rząd robi to specjalnie, by przekonać ludzi do wyborów 10 maja, skoro otwiera placówki dla najmłodszych to i wybory wg. rządzących będą bezpieczne. Ot taka ich złowroga polityka. Narażać dzieci na możliwość zakażenia, dla swoich niecnych, politycznych celów jest obrzydlistwem, bandytyzmem !!! Dla Kaczyńskiego i jego popleczników to normalne. Tym razem do tupolewa typu coronavirus pakuje niewinne dzieci. Rodzice !!! jeszcze nie czas na żłobki i przedszkola!!! Chrońcie swoje pociechy!
A po wyborach jak wzrośnie znacznie liczba zakażeń, to zwalą, że to głupi ludzie ruszyli gremialnie do supermarketów, a mieli siedzieć w domach!...Takie cwaniaczki!...
Niezbyt to rozsądne, otwierać żłobki, przedszkola w czasie kiedy jest najwięcej zakażeń. Pisowski rząd robi to specjalnie, by przekonać ludzi do wyborów 10 maja, skoro otwiera placówki dla najmłodszych to i wybory wg. rządzących będą bezpieczne. Ot taka ich złowroga polityka. Narażać dzieci na możliwość zakażenia, dla swoich niecnych, politycznych celów jest obrzydlistwem, bandytyzmem !!! Dla Kaczyńskiego i jego popleczników to normalne. Tym razem do tupolewa typu coronavirus pakuje niewinne dzieci. Rodzice !!! jeszcze nie czas na żłobki i przedszkola!!! Chrońcie swoje pociechy!
A po wyborach jak wzrośnie znacznie liczba zakażeń, to zwalą, że to głupi ludzie ruszyli gremialnie do supermarketów, a mieli siedzieć w domach!...Takie cwaniaczki!...
brawo brawo brawo cała prawwda