Reklama

4 osoby z Przemyśla, w tym dwoje dzieci, zakażone COVID-19

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor przekazał dziś, 29 czerwca, informację o kolejnych wyzdrowieniach i zakażeniach.

Sanepid potwierdza, że wyzdrowiały kolejne 4 osoby: mężczyzna w sile wieku z powiatu sanockiego oraz 3 osoby z powiatu jarosławskiego (dwie kobiety i mężczyzna).

Jest też 12 nowych potwierdzonych przypadków:

młody mężczyzna z powiatu przeworskiego (hospitalizowany) mężczyzna w sile wieku z powiatu przemyskiego (izolacja) 4 osoby z m. Przemyśla (starsza kobieta hospitalizowana oraz mężczyzna w sile wieku i dwoje dzieci w izolacji) 6 osób z powiatu jarosławskiego (dwóch mężczyzn i dwie kobiety w sile wieku oraz dwoje dzieci) – w izolacji
Z kolei wczoraj, 28 czerwca, odnotowano, że wyzdrowiał starszy mężczyzna z powiatu przemyskiego. Wśród zakażonych znalazło się 14 osób: 3 kobiety z powiatu przemyskiego – dwie w sile wieku i starsza oraz 11 osób z powiatu jarosławskiego: trzy młode kobiety, dwie w sile wieku, starsza kobieta i dziecko oraz czterech mężczyzn (trzech młodych i jeden starszy).


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-06-29 14:38:10

    Czy w Przemyślu na pewno nie ma nowych zakażeń?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ama P. - niezalogowany 2020-06-29 14:46:20

    Przecież pisze,że 4 osoby z Przemyśla.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-06-29 18:36:44

    Do Ama - chodziło mi o jednego z kierowników sklepu - mężczyzną i może nie tylko. Pocztą pantoflową krążą różne pogłoski.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości