Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor przekazał dziś, 29 czerwca, informację o kolejnych wyzdrowieniach i zakażeniach.
Sanepid potwierdza, że wyzdrowiały kolejne 4 osoby: mężczyzna w sile wieku z powiatu sanockiego oraz 3 osoby z powiatu jarosławskiego (dwie kobiety i mężczyzna).
Jest też 12 nowych potwierdzonych przypadków:


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy w Przemyślu na pewno nie ma nowych zakażeń?
Przecież pisze,że 4 osoby z Przemyśla.
Do Ama - chodziło mi o jednego z kierowników sklepu - mężczyzną i może nie tylko. Pocztą pantoflową krążą różne pogłoski.
Też słyszałam informację o zakażonym kierowniku jednego ze sklepów.... I o pracownikach z objawami... Jeśli to prawda to obawiam się, że w najbliższych dniach będzie więcej zakażeń w mieście... Zresztą w powiecie jaroslawskim pogrom, a to rzut beretem do nas
Nadal nie noście maseczkę, gdyby wszyscy przestrzegali zaleceń to trudno byłoby o zakażenie
To prawda, dlatego też:WAŻNY KOMUNIKAT !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.zostanwege.pl
Pół Ostrowa ma kwarantannie, bądźcie ostrożni!
Czy w Przemyślu na pewno nie ma nowych zakażeń?
Przecież pisze,że 4 osoby z Przemyśla.
Do Ama - chodziło mi o jednego z kierowników sklepu - mężczyzną i może nie tylko. Pocztą pantoflową krążą różne pogłoski.