Reklama

40 nowych zakażeń w Przemyślu, 32 w powiecie przemyskim

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś, 19 bm., że obecnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 20 osób, 17 098 poddanych jest kwarantannie, 5 060 izolacji, a z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowane są 532 osoby.

W dniach 14 – 18 października br. zmarło 4 mieszkańców województwa podkarpackiego:

2 kobiety – z powiatu tarnobrzeskiego (76) i z miasta Rzeszów (82), 2 mężczyzn – z powiatu dębickiego (37) i sanockiego (85).

 

Kolejne 130 osób, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 18 powiatów województwa podkarpackiego.

 

458 nowych, potwierdzonych przypadków:

3 osoby – bieszczadzki 16 osób – brzozowski 30 osób – dębicki 44 osoby – jarosławski 25 osób – jasielski 9 osób – kolbuszowski 8 osób – miasto Krosno 15 osób – krośnieński 5 osób – leski 20 osób – leżajski 2 osoby – lubaczowski 34 osoby – łańcucki 35 osób – mielecki 5 osób – niżański 40 osób – miasto Przemyśl 32 osoby – przemyski 15 osób – przeworski 19 osób – ropczycko-sędziszowski 43 osoby – miasto Rzeszów 22 osoby – rzeszowski 15 osób – sanocki 14 osób – stalowowolski 4 osoby – strzyżowski 1 osoba – miasto Tarnobrzeg 2 osoby – tarnobrzeski


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości