Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś, 19 bm., że obecnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 20 osób, 17 098 poddanych jest kwarantannie, 5 060 izolacji, a z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowane są 532 osoby.

W dniach 14 – 18 października br. zmarło 4 mieszkańców województwa podkarpackiego:
2 kobiety – z powiatu tarnobrzeskiego (76) i z miasta Rzeszów (82), 2 mężczyzn – z powiatu dębickiego (37) i sanockiego (85).
Kolejne 130 osób, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 18 powiatów województwa podkarpackiego.
458 nowych, potwierdzonych przypadków:
3 osoby – bieszczadzki 16 osób – brzozowski 30 osób – dębicki 44 osoby – jarosławski 25 osób – jasielski 9 osób – kolbuszowski 8 osób – miasto Krosno 15 osób – krośnieński 5 osób – leski 20 osób – leżajski 2 osoby – lubaczowski 34 osoby – łańcucki 35 osób – mielecki 5 osób – niżański 40 osób – miasto Przemyśl 32 osoby – przemyski 15 osób – przeworski 19 osób – ropczycko-sędziszowski 43 osoby – miasto Rzeszów 22 osoby – rzeszowski 15 osób – sanocki 14 osób – stalowowolski 4 osoby – strzyżowski 1 osoba – miasto Tarnobrzeg 2 osoby – tarnobrzeski
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze