Wirus w powiecie jarosławskim nie odpuszcza. Wszystkie odnotowne dziś, 12 lipca, przypadki zakażeń pochodzą z tego regionu.
Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś, że kolejne 8 osób wyzdrowiało. Są to: 4 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 3 osoby z Rzeszowa oraz mieszkaniec Przemyśla.
Nowych 46 potwierdzonych przypadków zakażenia to mieszkańcy powiatu jarosławskiego (2 osoby hospitalizowane, pozostałe w izolacji).
Do tej pory na Podkarpaciu przebadano ogółem 45 012 prób. Obecnie pod nadzorem pozostaje 19 osób, 2580 poddane jest kwarantannie, 277 w izolacji. Z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 96 osób.Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 896 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 468 osób wyzdrowiało, 55 zmarło.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze