Reklama

67 osób wzięło udział w Wiosennym Rajdzie

27/04/2016 11:24

17 kwietnia odbył się II Wiosenny Rajd Rowerowy, podczas którego miłośnicy dwóch kółek wyruszyli w malowniczą trasę po okolicznych miejscowościach.

Początek niedzielnego rajdu miał miejsce przed Ośrodkiem Rekreacyjno-Turystyczno-Sportowym. Trasa wiodła m.in. przez okolice Studziana, Dębowa, Nowosielec, Białobok, Żurawiczek i Maćkówki[paywall]. Miejscem odpoczynku 67 uczestników rajdu było Święte Jezioro. Rowerzyści powrócili do ośrodka po około czterech godzinach. Na miejscu czekał na nich ciepły posiłek. Odbyło się również losowanie nagród. Warto zaznaczyć, że tegoroczny Wiosenny Rajd cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem niż jego pierwsza edycja. Organizatorami wydarzenia były Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku oraz Przeworskie Koło Turystyki Rowerowej „Leliwa”.


fot.MOSiR Przeworsk
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama