Reklama

Ambitne, piękne, mądre... [CZĘŚĆ II]

08/03/2020 12:42

Podkom. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, mjr SG Elżbieta Pikor, rzecznik prasowy BiOSG oraz dr n. med. Anna Kozak-Sykała kierownik oddziału neurologicznego i udarowego SP ZOZ w Przeworsku odpowiadają na 8 identycznych pytań o istotę kobiecości.

Będąc dzieckiem, marzyłam, że jak dorosnę... będę sprzedawała[paywall] lody w budce nad Sanem.

Pamiętam swój pierwszy makijaż, jakby to było wczoraj... Przykleiłam sobie sztuczne paznokcie.

Nastoletniej sobie powiedziałabym
... sięgaj, gdzie wzrok nie sięga i kieruj się sercem.

Bez czego w torebce nie wyjdę z domu?  Oczywiście bez telefonu w torebce!

Mój kobiecy wzór do naśladowania to... Daleka jestem od naśladowania kogokolwiek. Każdy jest inny i ma do tego prawo. Natomiast inspirują mnie kobiety, które traktują pracę zawodową jak pasję, odnoszą sukcesy i czerpią z tego radość.

Kobieta szczęśliwa to kobieta... która czuje to w swoim sercu.

Dlaczego fajnie być kobietą?  Bo kobieca dusza jest...  wielowymiarowa, ciekawa i doświadcza świata w wyjątkowy sposób.

Najlepszy sposób na chandrę to... uświadomić sobie, że szybko minie.

Będąc dzieckiem, marzyłam, że jak dorosnę, zostanę... stewardessą, później[paywall] marzyłam, że dziennikarką.

Pamiętam swój pierwszy makijaż, jakby to było wczoraj...  Nie pamiętam pierwszego makijażu – malować się zaczęłam dość późno, nigdy tak naprawdę dobrze nie opanowałam tej sztuki.

Nastoletniej sobie powiedziałabym... Wykorzystaj wszystkie szanse, jakie daje Ci los, a nawet więcej. Najbardziej pamięta się to, czego się nie zrobiło.

Bez czego w torebce nie wyjdę z domu… W mojej torebce zawsze jest telefon komórkowy.

Mój kobiecy wzór do naśladowania to... Evita Perón – kobieta piękna, inspirująca, mądra i odważna, gdyby żyła dzisiaj, miałaby 100 lat. Walczyła o prawa kobiet i pomagała ubogim.

Kobieta szczęśliwa to kobieta... która ma marzenia. Ze szczęściem jest trochę jak z okularami, szukamy ich, a one często są tuż przed nami, na naszym nosie.

Dlaczego fajnie jest być kobietą? Bo każda kobieta jest piękna i jedyna w swoim rodzaju.

Najlepszy sposób na chandrę to... Dla mnie najlepszym lekarstwem na chandrę jest zaplanować jakąś nową, fajną podróż, nawet krótką.

Będąc dzieckiem, marzyłam, że jak dorosnę, zostanę… modelką[paywall] :)

Reklama

Pamiętam swój pierwszy makijaż, jakby to było wczoraj... Make-up no make-up

Nastoletniej sobie powiedziałabym... więcej odwagi młoda!

Bez czego w torebce nie wyjdę z domu? Bez telefonu.

Mój kobiecy wzór do naśladowania to… kobieta silna i kreatywna (bez imion i nazwisk).

Kobieta szczęśliwa to kobieta... żyjąca w zgodzie ze sobą.

Dlaczego fajnie być kobietą? Bo mamy tę MOC :)

Najlepszy sposób na chandrę to... przytulenie.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości