Podkom. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, mjr SG Elżbieta Pikor, rzecznik prasowy BiOSG oraz dr n. med. Anna Kozak-Sykała kierownik oddziału neurologicznego i udarowego SP ZOZ w Przeworsku odpowiadają na 8 identycznych pytań o istotę kobiecości.
Będąc dzieckiem, marzyłam, że jak dorosnę... będę sprzedawała[paywall] lody w budce nad Sanem.Będąc dzieckiem, marzyłam, że jak dorosnę, zostanę... stewardessą, później[paywall] marzyłam, że dziennikarką.
Pamiętam swój pierwszy makijaż, jakby to było wczoraj... Nie pamiętam pierwszego makijażu – malować się zaczęłam dość późno, nigdy tak naprawdę dobrze nie opanowałam tej sztuki.
Nastoletniej sobie powiedziałabym... Wykorzystaj wszystkie szanse, jakie daje Ci los, a nawet więcej. Najbardziej pamięta się to, czego się nie zrobiło.
Bez czego w torebce nie wyjdę z domu… W mojej torebce zawsze jest telefon komórkowy.
Mój kobiecy wzór do naśladowania to... Evita Perón – kobieta piękna, inspirująca, mądra i odważna, gdyby żyła dzisiaj, miałaby 100 lat. Walczyła o prawa kobiet i pomagała ubogim.
Kobieta szczęśliwa to kobieta... która ma marzenia. Ze szczęściem jest trochę jak z okularami, szukamy ich, a one często są tuż przed nami, na naszym nosie.
Dlaczego fajnie jest być kobietą? Bo każda kobieta jest piękna i jedyna w swoim rodzaju.
Najlepszy sposób na chandrę to... Dla mnie najlepszym lekarstwem na chandrę jest zaplanować jakąś nową, fajną podróż, nawet krótką.
Będąc dzieckiem, marzyłam, że jak dorosnę, zostanę… modelką[paywall] :)
Pamiętam swój pierwszy makijaż, jakby to było wczoraj... Make-up no make-up
Nastoletniej sobie powiedziałabym... więcej odwagi młoda!
Bez czego w torebce nie wyjdę z domu? Bez telefonu.
Mój kobiecy wzór do naśladowania to… kobieta silna i kreatywna (bez imion i nazwisk).
Kobieta szczęśliwa to kobieta... żyjąca w zgodzie ze sobą.
Dlaczego fajnie być kobietą? Bo mamy tę MOC :)
Najlepszy sposób na chandrę to... przytulenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze