Amelia Madaj (Jarosławski Klub Badmintona) i Aleksander Bandrowicz (SSKS Badminton Przemyśl) znowu zaszaleli. Ponownie stanęli na najwyższym stopniu podium! Tym razem sięgnęli po złoty medal w grze mieszanej podczas Krajowego Turnieju Badmintona Młodzików, który odbył się w Strzelcach Opolskich.
W zawodach wzięło udział aż 127 zawodników z całej Polski. Zawodników do startu przygotowali trenerzy Monika Biela (Jarosław) oraz Mariusz Bienia (Przemyśl). Szczególnie cenny jest ten rezultat w kontekście niedawno przebytej kontuzji kciuka przez Aleksandra, który mimo przeciwności powrócił na kort w znakomitym stylu. To bardzo dobry prognostyk przed zbliżającymi się Drużynowymi Wojewódzkimi Mistrzostwami Polski, w których para Madaj/Bandrowicz planuje wystartować. Warto jednak dodać, że to nie był koniec sukcesów w Strzelcach Opolskich. A. Madaj znakomicie zaprezentowała się w grze pojedynczej, w której zdobyła brązowy medal, potwierdzając swoją wysoką formę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze