Reklama

Amelia i Aleksander – złoty mikst


Amelia Madaj (Jarosławski Klub Badmintona) i Aleksander Bandrowicz (SSKS Badminton Przemyśl) znowu zaszaleli. Ponownie stanęli na najwyższym stopniu podium! Tym razem sięgnęli po złoty medal w grze mieszanej podczas Krajowego Turnieju Badmintona Młodzików, który odbył się w Strzelcach Opolskich.


W zawodach wzięło udział aż 127 zawodników z całej Polski. Zawodników do startu przygotowali trenerzy Monika Biela (Jarosław) oraz Mariusz Bienia (Przemyśl). Szczególnie cenny jest ten rezultat w kontekście niedawno przebytej kontuzji kciuka przez Aleksandra, który mimo przeciwności powrócił na kort w znakomitym stylu. To bardzo dobry prognostyk przed zbliżającymi się Drużynowymi Wojewódzkimi Mistrzostwami Polski, w których para Madaj/Bandrowicz planuje wystartować. Warto jednak dodać, że to nie był koniec sukcesów w Strzelcach Opolskich. A. Madaj znakomicie zaprezentowała się w grze pojedynczej, w której zdobyła brązowy medal, potwierdzając swoją wysoką formę.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/05/2025 18:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama