Sąd Rejonowy w Nisku zastosował 3-miesięczny areszt wobec sprawcy wypadku i podróżującego z nim pasażera. Do tragedii doszło 19 bm. w Jarocinie
18-letni kierowca i pasażer nie udzielili pomocy koleżance. Pozostawili ją ranną na poboczu i uciekli z miejsca wypadku, wcześniej podpalając rozbity samochód, by zatrzeć ślady przestępstwa. Obaj byli pijani. Dziewczyna pomimo reanimacji zmarła.
Obaj trafili do aresztu na 3 miesiące.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Dożywocie !!!