Reklama

Areszt dla 18-latków, którzy nie udzielili pomocy koleżance. 19-latka zmarła

Sąd Rejonowy w Nisku zastosował 3-miesięczny areszt wobec sprawcy wypadku i podróżującego z nim pasażera. Do tragedii doszło 19 bm. w Jarocinie

18-letni kierowca i pasażer nie udzielili pomocy koleżance. Pozostawili ją ranną na poboczu i uciekli z miejsca wypadku, wcześniej podpalając rozbity samochód, by zatrzeć ślady przestępstwa. Obaj byli pijani. Dziewczyna pomimo reanimacji  zmarła. 

Obaj trafili do aresztu na 3 miesiące.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jap - niezalogowany 2016-09-23 11:13:45

    Dożywocie !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości