Reklama

Artur Bulik: Każda wygrana jest dla mnie osiągnięciem

18/03/2016 11:01

BOKS Ponad 50 zawodników z 10 klubów wystartowało w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w boksie, które rozegrane zostały w hali ROSiR w Rzeszowie. Bardzo dobrze wypadło czterech pięściarzy z AZS Legenda Jarosław. Artur Bulik zdobył tytuł mistrzowski, a Hubert Knap i Daniel Klimczak zostali wicemistrzami w swoich kategoriach.

Walka o tytuł mistrza Podkarpacia była dla niego sprawdzianem i rewanżem. – Cieszyłem się nie tyle z samego tytułu, ale z tego, że pokonałem doświadczonego i utytułowanego zawodnika wagi superciężkiej. Dodatkowo zrewanżowałem się za walkę z ubiegłego roku, podczas której doznałem rozcięcia łuku brwiowego w wyniku zderzenia głowami i nie byłem zdolny do kontynuowania walki – kontynuuje bokser.

A. Bulik wie, że jeszcze wiele pracy przed nim. Ale zgadza się, że jest już w krajowej czołówce. – Udowodniłem to w ubiegłym roku, przywożąc brązowy medal z mistrzostw Polski młodzieżowców – przypomina. Obecnie sam dla siebie jest trenerem. W świat boksu wprowadził go Krzysztof Frożyński.

 


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama