BOKS Ponad 50 zawodników z 10 klubów wystartowało w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w boksie, które rozegrane zostały w hali ROSiR w Rzeszowie. Bardzo dobrze wypadło czterech pięściarzy z AZS Legenda Jarosław. Artur Bulik zdobył tytuł mistrzowski, a Hubert Knap i Daniel Klimczak zostali wicemistrzami w swoich kategoriach.
Walka o tytuł mistrza Podkarpacia była dla niego sprawdzianem i rewanżem. – Cieszyłem się nie tyle z samego tytułu, ale z tego, że pokonałem doświadczonego i utytułowanego zawodnika wagi superciężkiej. Dodatkowo zrewanżowałem się za walkę z ubiegłego roku, podczas której doznałem rozcięcia łuku brwiowego w wyniku zderzenia głowami i nie byłem zdolny do kontynuowania walki – kontynuuje bokser.
A. Bulik wie, że jeszcze wiele pracy przed nim. Ale zgadza się, że jest już w krajowej czołówce. – Udowodniłem to w ubiegłym roku, przywożąc brązowy medal z mistrzostw Polski młodzieżowców – przypomina. Obecnie sam dla siebie jest trenerem. W świat boksu wprowadził go Krzysztof Frożyński.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze