Do zdarzenia doszło dziś, 2 lutego, ok. godz. 7.30, w Kosienicach. Przez trudne warunki na drogach, gołoledź, doszło dziś do wielu kolizji.




Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Napewno chamowal chamulcem zamiast biegami i taki zawodowy kierowca.
hen byles kiedys w tych stronach?? Wiesz jakie drogi w tych okolicach sa przeje*ane?? Ty bys rowerem na suchej nawierzchni wpadl w poslizg
No właśnie nie dokońca HAMOWAŁ standardowym hamulcem a właśnie skrzynią, po za tym Panie zawodowy kierowco, jeżeli wyraz podświetla się na czerwono to znaczy że jest źle napisany! :)
DOBRZE ZE NIC SIE NIKOMU NIE STALO!! :)
pod górkę posypane delikatnie ale z górki to już nie trzeba ?jak zwykle zima zaskoczyła drogowców :-(chciałbym dożyć takich czasów że posypane będzie zanim wszyscy dojadą do pracy a nie jak do tej pory pierwsza piaskarka w okolicach fredropola przejechała dopiero ok.8:00
o sorki :-)to posypane z jednej strony to już po wszystkim
co za bałwany to kometują masakra jakas cwaniaki na gumowe cy...!ciekaw jestem jak ty bys sie zachował jeden z drugim !!!
Mądralo !!!! mają być posypane drogi o tej porze !!!!a co byś powiedziała gdyby był ktoś bliski w tym autobusie i został poturbowany lub zginął ?
Na pewno leprzy z niego kierowca jak z ciebie ortograf, cofka do podstawówki bo z gimnazjum wychodzą takie gimbusy
Widocznie nie znasz znaczenia tego słowa, skoro go używasz w tej sytuacji. Najpierw rusz komurke szarą (zapewne ich nie masz więcej) , a puźniej coś napisz sensownego !
@adekMoja szara komórka podpowiada mi, że tam, gdzie mieszkasz jest nad wyraz wysokie stężenie tak smogu, jak i ćwierćinteligentów. Jednym z nich jesteś Ty. Niestety. Sam się najpierw doucz chcąc pouczać innych.
krytykę łatwo siać byl to ranny kurs dwa zawodowym tez się zdarza wypadek Łatwo wam ta krytyka przychodzi a polowa z was prawka pewnie nie ma!!
najss B)
Napewno chamowal chamulcem zamiast biegami i taki zawodowy kierowca.
hen byles kiedys w tych stronach?? Wiesz jakie drogi w tych okolicach sa przeje*ane?? Ty bys rowerem na suchej nawierzchni wpadl w poslizg