Reklama

Autostradą A4 pod prąd [WIDEO]

W niedzielę, 5 bm., kierowca zmierzający w kierunku Rzeszowa autostradą A4 natknął się na opla jadącego pod prąd.

"Jakiś pirat drogowy jechał pod prąd i mógł spowodować wypadek. Mogło dojść do czołówki" – denerwuje się autor nagrania.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jan - niezalogowany 2017-03-08 19:20:17

    Dlaczego nie pokazać numeru  rejestracyjnego auta?Przecież to przestępstwo,narażenie cudzego zdrowia i życia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    :D:D:D - niezalogowany 2017-03-08 19:45:22

    hehe auto podobne i zachowanie również do tzw. Łukasza ŁEBA....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2017-03-08 20:11:02

    Rozbijający się po kraju wybrańcy suwerena.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama