Wczoraj, 20 bm., doszło do awarii wodociągu. Dziś od godz. 8.00 przy skrzyżowaniu Racławickiej z Krasińskiego obowiązuje całkowite wyłączenie z ruchu.
Na czas zmiany ogranizacji ruchu pojazdów do budynków przy ul. 22 Stycznia, Urzędu Gminy Przemyśl i obiektów sportowych można dojechać ul. Klasztorną. Pierwotna organizacji ruchu zostanie przywrócona po usunięciu awarii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ile jeszcze czasu i pieniędzy (może są potrzebne kolejne miliony na to co przestaje funkcjonować a nie chwalić się nowymi inwestycjami skoro nie panuje się nad tym co już się ma! ) pochłonie nieudolność służb, które po raz kolejny zamykają ulicę Racławicką i nie raczą nawet poinformować kto i z jakiego powodu znowu utrudnia nam życie? Czy nas mieszkańców mają już za nic tylko do płacenia jesteśmy potrzebni?
Powtórka z ul.Mickiewicza?
Ile jeszcze czasu i pieniędzy (może są potrzebne kolejne miliony na to co przestaje funkcjonować a nie chwalić się nowymi inwestycjami skoro nie panuje się nad tym co już się ma! ) pochłonie nieudolność służb, które po raz kolejny zamykają ulicę Racławicką i nie raczą nawet poinformować kto i z jakiego powodu znowu utrudnia nam życie? Czy nas mieszkańców mają już za nic tylko do płacenia jesteśmy potrzebni?