Reklama

Awionetka spadła na płytę lotniska. Nie żyją dwie osoby

Awionetka podczas startu wzbiła się w powietrze i spadła na płytę lotniska. Samolot stanął w płomieniach.

Do zdarzenia doszło przed godz. 8, dziś, 21 bm.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że awionetka, która miała międzylądowanie w Mielcu, podczas startu wzbiła się w powietrze, a chwilę później spadła na płytę lotniska.

Samolot zapalił się, zginęły dwie osoby. Na miejscu pracują policjanci, strażacy, prokurator, powiadomiono także Państwową Komisję Badania Wypadków Lotniczych. 
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości