Do serii zdarzeń drogowych doszło dziś rano na podkarpackich drogach. Jezdnie pokryte były cienką, zdradliwą warstwą lodu. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.
Ok. godziny 7, w Dębowcu:
– Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym fiatem na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, nastepnie samochód przewrócił się na dach. 70-letni kierowca oraz 68-letnia pasażerka pojazdu z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala – informuje oficer prasowy starszy aspirant Piotr Wojtunik. Obecnie grupa dochodzeniowo-śledcza wykonuje zostaną oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W malkowicach też kierowca stracił panowanie i wylądował w głębokim rowie.
W Giedlarowej z samego rana trzy wypadki...
Lekko licząc - połowa kierowców nie ma pojęcia o kierowaniu autem.Brak wiedzy ogólnej, brak wiedzy fachowej, brak umiejętności manualnych, niezdolność do przyswojenia pewnych rzeczy, brak umiejętności logicznego myślenia, brak umiejętności właściwej analizy zdarzeń i przewidywanych następstw określonych zachowań... itd. itd.Po co to wyjeżdżają z obejścia na drogi?
Jakim cudem na wiejskiej drodze na której nie ma ruchu, taki "kierowca" wjeżdża do rowu???Może dla głupoli trzeba zasypać wszystkie rowy, wyciąć wszystkie drzewa?
Poza tym Polska jest krajem bezpiecznym, stwierdził to jeden płaszczak prezesa :)
Jest zima, a jak jest zima to jest zimno i czasami ślisko. Ślisko jest nie tylko wówczas jak droga jest biała, ale też czasami jak jest czarna. Dawniej tego uczyli na kursach prawa jazdy.
W malkowicach też kierowca stracił panowanie i wylądował w głębokim rowie.
W Giedlarowej z samego rana trzy wypadki...
Lekko licząc - połowa kierowców nie ma pojęcia o kierowaniu autem.Brak wiedzy ogólnej, brak wiedzy fachowej, brak umiejętności manualnych, niezdolność do przyswojenia pewnych rzeczy, brak umiejętności logicznego myślenia, brak umiejętności właściwej analizy zdarzeń i przewidywanych następstw określonych zachowań... itd. itd.Po co to wyjeżdżają z obejścia na drogi?