Reklama

Bardzo ślisko na drogach. 30 kolizji od rana

Do serii zdarzeń drogowych doszło dziś rano na podkarpackich drogach. Jezdnie pokryte były cienką, zdradliwą warstwą lodu. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Jak podaje KWP:

Przed godz. 6, w Dębicy na ul. Jana Pawła II kierująca hondą, na śliskiej nawierzchni, straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z fiatem. Oba samochody uderzyły w bramę posesji. Do szpitala trafiła kierująca hondą.
  Około godz. 6.30, w miejscowości Kępie Zaleszańskie w powiecie stalowowolskim, kierowca vw polo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo i zderzył się z kią. Kierowcy zostali lekko ranni.
Przed godz. 7, w Hucie Nowej w powiecie niżańskim, kierujący bmw prawdopodobnie wpadł w poślizg, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Ranny kierowca trafił do szpitala.
  W Wólce Podleśnej w powiecie rzeszowskim, kierowca audi wyprzedzając, zderzył się z fordem. Obaj kierowcy trafili do szpitala.
W Golcowej w powiecie brzozowskim, kierowca skody na zakręcie wpadł w poślizg i czołowo zderzył się z autobusem. Jedna osoba została ranna.

Ok. godziny 7, w Dębowcu:
– Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym fiatem na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, nastepnie samochód przewrócił się na dach. 70-letni kierowca oraz 68-letnia pasażerka pojazdu z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala – informuje oficer prasowy starszy aspirant Piotr Wojtunik. Obecnie grupa dochodzeniowo-śledcza wykonuje zostaną oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Niunka - niezalogowany 2017-02-22 11:06:37

    W malkowicach też kierowca stracił panowanie i wylądował w głębokim rowie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przejezdny - niezalogowany 2017-02-22 11:16:50

    W Giedlarowej z samego rana trzy wypadki...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2017-02-22 11:23:51

    Lekko licząc - połowa kierowców nie ma pojęcia o kierowaniu autem.Brak wiedzy ogólnej, brak wiedzy fachowej, brak umiejętności manualnych, niezdolność do przyswojenia pewnych rzeczy, brak umiejętności logicznego myślenia, brak umiejętności właściwej analizy zdarzeń i przewidywanych następstw określonych zachowań... itd. itd.Po co to wyjeżdżają z obejścia na drogi?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości