Rozpoczął się nabór do sekcji koszykówki dziewcząt Basekt Go Przemyśl. Serdecznie zapraszamy dziewczęta z roczników 2008 i 2009.
Wszystkie chętne ośmio- i dziewięciolatki, chcące nauczyć się gry w koszykówkę, a potem – być może – zostać gwiazdą żeńskiego basketu zapraszają trenerzy zespołu Basket Go – Agata i Grzegorz Gorzelnikowie. Treningi odbywają się w każdy piątek od g. 17.30 do g. 19 w sali sportowej Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących przy ul. Kilińskiego 10 w Przemyślu. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer 696 658-712. Zapraszamy!Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze