Reklama

Basket Go zaprasza! Ruszył nabór

Rozpoczął się nabór do sekcji koszykówki dziewcząt Basekt Go Przemyśl. Serdecznie zapraszamy dziewczęta z roczników 2008 i 2009.

Wszystkie chętne ośmio- i dziewięciolatki, chcące nauczyć się gry w koszykówkę, a potem – być może – zostać gwiazdą żeńskiego basketu zapraszają trenerzy zespołu Basket Go – Agata i Grzegorz Gorzelnikowie. Treningi odbywają się w każdy piątek od g. 17.30 do g. 19 w sali sportowej Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących przy ul. Kilińskiego 10 w Przemyślu. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer 696 658-712. Zapraszamy!
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama