Reklama

Bez medali w Suchedniowie

W Suchedniowie rozegrane zostały mistrzostwa Polski w kategorii juniorów młodszych. W turnieju wystąpiło 135 zawodników z całej Polski, w tym reprezentanci SSKS Badminton Przemyśl.

Zawody były profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. Były to ostatnie mistrzostwa Polskiego Związku Badmintona w skróconym sezonie, który trwał od września do grudnia br. Oprócz przemyskich badmintonistów, Podkarpacie reprezentowali zawodniczki i zawodnicy z klubów: UKS Orbitek Straszęcin, Stal Nowa Dęba, UKS Sokół Ropczyce, Skarbek Gogołów i SS Badminton Zarzecze. Tym razem nikt z nich nie wrócił z medalem.

Z przemyskiego klubu w Suchedniowie zagrała dwójka – Kacper Drymajło i Szymon Kazimir. Obaj wystąpili w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej. Kacper w deblu w parze z Krystianem Wąskiem ze Stali Nowa Dęba, Szymon w mikście z Emilią Kościelniak (AS Victoria Kiełczów).

Reklama

W singlu K. Drymajło zajął 17. miejsce, Szymon także był 17. W grze podwójnej chłopców duet K. Drymajło – K. Wąsik zajęli 9. miejsce. W grze mieszanej para Sz. Kazimir – E. Kościelniak zakończyła rywalizację także na 9. miejscu. Najwyżej z zawodników z Podkarpacia znalazł się Mikołaj Krystek z UKS Orbitek Straszęcin, który w deblu w parze z Kacprem Pachuckim z Hubala Białystok zajął 5. miejsce.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama