Reklama

Bez powodu zaatakował 17-latków

11/06/2017 16:00

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi Łukaszowi O. Mężczyzna, który niebawem stanie przed sądem odpowie za pobicie i kierowanie gróźb karalnych.

Do zdarzenia z jego udziałem doszło[paywall] 3 listopada 2016 roku w Przemyślu. Ze sporządzonego w tej sprawie aktu oskarżenia wynika, że 20-letni Łukasz O. znajdując się w stanie nietrzeźwości, wbiegł do autobusu MZK i bez powodu uderzył kilkakrotnie pięścią w twarz dwóch 17-latków.

Jeden z nich doznał złamania nosa z przemieszczeniem. Oprócz pobicia oskarżony odpowie również za kierowanie gróźb karalnych pod adresem pokrzywdzonego.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama