Ten słodki, nafaszerowany bakaliami przysmak z mleka w proszku, herbatników oraz bakalii prawdziwą furorę robił w czasach PRL-u, gdy niełatwo było o czekoladę. Niezapomniany smak, do którego warto od czasu do czasu powrócić!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze