Reklama

Bus wjechał do rowu. 5 pasażerów w szpitalu

Do wypadku doszło dzisiaj w nocy, 26 bm., po godz. 3, w Zarzeczu.

Kierowca  mercedesa sprintera chciał uniknąć zderzenia z pojazdem, który wjechał na jego pas, więc odbił w prawo.

Niestety bus zjechał na pobocze, następnie do rowu, gdzie przewrócił się na bok.

Busem podróżowało 9 pasażerów, 5 z nich przewieziono do szpitali w Rzeszowie i Nisku. Okazało się, że stan trójki z nich był na tyle dobry, że mogli opuścić szpital. 

30-letni kierowca busa był trzeźwy. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości