Do wypadku doszło dzisiaj w nocy, 26 bm., po godz. 3, w Zarzeczu.
Kierowca mercedesa sprintera chciał uniknąć zderzenia z pojazdem, który wjechał na jego pas, więc odbił w prawo.
Niestety bus zjechał na pobocze, następnie do rowu, gdzie przewrócił się na bok.
Busem podróżowało 9 pasażerów, 5 z nich przewieziono do szpitali w Rzeszowie i Nisku. Okazało się, że stan trójki z nich był na tyle dobry, że mogli opuścić szpital.
30-letni kierowca busa był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze