Policjanci, funkcjonariusze Straży Granicznej, GOPR-u, ratownicy PCK, STORAT, strażacy i żołnierze aż do dzisiejszego przedpołudnia poszukiwali 76-letniej kobiety, która wczoraj wieczorem wyszła z domu i nie wróciła.
76-letnia kobieta wyszła z domu ok. g. 18.30 i kontakt z nią się urwał. Gdy długo nie wracała, zaniepokojona rodzina ok. g. 21 zaalarmowała policję.
Policjanci niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Jako że zaczęło się ściemniać, a teren poszukiwań był mocno zalesiony, do akcji szybko włączyli się inni funkcjonariusze, którzy wspierali policjantów na quadach i przy użyciu drona oraz śmigłowca.
Dziś, ok. g. 10.30, po całonocnych poszukiwaniach grupy ponad 100 osób, ratownicy STORAT szczęśliwie odnaleźli zaginioną starszą panią w jednej z podprzemyskich miejscowości. 76-latkę przewieziono do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Całe te przepychanki na procesji ukraińskiej wyglądają na jedną wielką ustawkę , Trzeba tylko zbadać za czyim przyzwoleniem komu miała służyć .Na pewno nie Polakom i Ukraińcom ani Przemyślowi , Może paru osobom z Przemyśla .
Kto za to zapłaci? Gdzie opiekunowie staruszki?
Nie powinno się takich"imprez" organizować w Przemyślu. To prowokuje i niczemu nie służy!
Jaka to staruszka,mój tato ma 87 lat i sam mieszka nie pozwala by go kontrolować!Może raczej chora była,i zapomniała gdzie jest?
Całe te przepychanki na procesji ukraińskiej wyglądają na jedną wielką ustawkę , Trzeba tylko zbadać za czyim przyzwoleniem komu miała służyć .Na pewno nie Polakom i Ukraińcom ani Przemyślowi , Może paru osobom z Przemyśla .
Kto za to zapłaci? Gdzie opiekunowie staruszki?
Nie powinno się takich"imprez" organizować w Przemyślu. To prowokuje i niczemu nie służy!