Piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali 9. kolejkę mistrzowskich spotkań. Na stadion przy ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie zjechała Chełmianka Chełm.
„Jeśli nie jesteś w stanie wygrać meczu, nie przegraj go” – ciekawe czy to piłkarskie powiedzenie przyświecało w pewnym momencie ekipie Pogoni-Sokoła Lubaczów w domowym starciu z jednym z faworytów rozgrywek Chełmianką Chełm? Niespodzianki sprawić się nie udało. Faktem jest, że gospodarzom łatwo nie było, ale dzięki determinacji i woli walki udało się im tego spotkania nie przegrać. Wywalczyli cenny punkt, z którego trzeba się cieszyć, i który trzeba szanować. Ekipa Andrzeja Paszkiewicza utrzymała 5. miejsce w ligowej tabeli.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze