Reklama

Chciał skoczyć z mostu

Do zdarzenia doszło w nocy z 19 na 20. Policja przyjęła zgłoszenie po godz. 23.

Znajomi 39-letniego mieszkańca Stalowej Woli powiadomili policję, że chce on popełnić samobójstwo. 

Na ulicy Poniatowskiego, nieopodal mostu na Sanie, uwagę patrolu zwrócił mężczyzna, który na widok radiowozu nagle zaczął iść w innym kierunku. Policjanci wylegitymowali go, okazało się, że to poszukiwany.  39-latek przyznał, że zamierzał odebrać sobie życie, skacząc z mostu.

Desperat trafił pod opiekę lekarzy.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości