Reklama

Chciał ukraść koła, wpadł za narkotyki

18/03/2016 12:42

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych za próbę kradzieży kół kilka dni temu w Przeworsku.Jeden z niedoszłych złodziei usłyszał także zarzut posiadania środków odurzających.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Przeworsku. Zawiadomieni przez zaniepokojonego przeworszczanina funkcjonariusze Policji udali się na jeden z miejskich parkingów, gdzie według relacji zgłaszającego trzej mężczyźni kręcili się przy jego samochodzie z wyraźnym zamiarem kradzieży kół. Domniemani złodzieje odjechali z parkingu przed przyjazdem patrolu, ale zostali zatrzymani kilka przecznic dalej. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyźni w wieku od 24  do 27 lat, to  mieszkańcy powiatu leżajskiego, a tablice rejestracyjne samochodu którym podróźują są podrobione. Wewnątrz pojazdu znaleziono przedmioty mogące służyć do popełnienia przestępstwa. W trakcie dalszych czynności, przy jednym z podejrzanych wykryto kilka woreczków strunowych z suszem konopi indyjskich, natomiast u jego kolegi znaleziono woreczek z białą substancją. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. 


Zgromadzone dowody pozwoliły na postawienie mężczyznom zarzutów usiłowania kradzieży. aJeden z nich usłyszał dodatkowo zarzut posiadania środków odurzających. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny.


MTR, KPP Przeworsk
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama