Reklama

Chciał ukraść telefon i pieniądze, gdy ofiara odmówiła, ugodził nożem

Dzisiaj, 19 marca, na wniosek policjantów dębickiej komendy, sąd rejonowy zastosował 2-miesięczny areszt tymczasowy wobec 32-letniego sprawcy rozboju.

Aresztowany dzisiaj 32-latek w niedzielę, około godz.15, na ulicy Kolejowej dosiadł się do nieznajomego mężczyzny siedzącego na ławce i zażądał, aby owy mężczyzna oddał mu pieniądze i telefon komórkowy. Kiedy 27-latek odmówił oddania swoich rzeczy,  agresor ugodził go nożem w udo. Zraniony mężczyzna uciekł i niezwłocznie poinformował o zajściu funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Szeroko zakrojone czynności operacyjne doprowadziły do wytypowania napastnika. 32-letni dębiczanin był już znany policjantom. Został zatrzymany we wtorek. Dziś Sąd Rejonowy w Dębicy zastosował wobec niego 2-miesięczny areszt tymczasowy. Grozi mu kara  od lat 2 do 12 pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama