Dzisiaj, 19 marca, na wniosek policjantów dębickiej komendy, sąd rejonowy zastosował 2-miesięczny areszt tymczasowy wobec 32-letniego sprawcy rozboju.
Aresztowany dzisiaj 32-latek w niedzielę, około godz.15, na ulicy Kolejowej dosiadł się do nieznajomego mężczyzny siedzącego na ławce i zażądał, aby owy mężczyzna oddał mu pieniądze i telefon komórkowy. Kiedy 27-latek odmówił oddania swoich rzeczy, agresor ugodził go nożem w udo. Zraniony mężczyzna uciekł i niezwłocznie poinformował o zajściu funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Szeroko zakrojone czynności operacyjne doprowadziły do wytypowania napastnika. 32-letni dębiczanin był już znany policjantom. Został zatrzymany we wtorek. Dziś Sąd Rejonowy w Dębicy zastosował wobec niego 2-miesięczny areszt tymczasowy. Grozi mu kara od lat 2 do 12 pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze