Przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu kierującemu fordem.
Policjanci ustalili, że na skrzyżowaniu przy ul. Grunwaldzkiej w Ropczycach 20-letnia kierująca mercedesem nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu osobowym fordem mondeo. Jadący tym pojazdem 23-latek próbował się ratować przez zderzeniem, w wyniku czego skończył jazdę na ogrodzeniu posesji.
Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierujący byli trzeźwi, a kobieta z mercedesa została ukarana mandatem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze