Reklama

Chciał uniknąć zderzenia, uderzył w ogrodzenie

Przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu kierującemu fordem.

Policjanci ustalili, że na skrzyżowaniu przy ul. Grunwaldzkiej w Ropczycach 20-letnia kierująca mercedesem nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu osobowym fordem mondeo.  Jadący tym pojazdem 23-latek próbował się ratować przez zderzeniem,  w wyniku czego skończył jazdę na ogrodzeniu posesji.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierujący byli trzeźwi, a kobieta z mercedesa została ukarana mandatem.


fot.KPP Ropczyce
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości