Na przejściu granicznym w Korczowej zatrzymano dwa tiry kierowane przez obywateli Turcji wypełnione pociętymi częściami samochodów. Odpady miały trafić do Iraku i Azerbejdżanu. Pochodziły z polskich firm. Transport uznano za nielegalny, ponieważ wywóz tego typu materiałów poza terytorium Unii Europejskiej jest zakazany.
Kierowcy usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa polegającego na wywożeniu za granicę odpadów uznanych za niebezpieczne. Grozi im od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale jak w drodze powrotnej przywioza dwa tiry narkotykow, to nikt ich nie zatrzyma .Tak dziala straz graniczna
Ale jak w drodze powrotnej przywioza dwa tiry narkotykow, to nikt ich nie zatrzyma .Tak dziala straz graniczna