Reklama

Ciasto makowo-orzechowe z masą kawową [Kuchnia u Bietki]

02/11/2015 14:00

Drodzy Państwo, prosicie mnie o przepisy na ciasta, bo wielkimi krokami zbliżają się święta i chcielibyście upiec coś nowego, w więc dzisiaj zapraszam na ciasto. Jest to ciasto trochę pracochłonne, ale połączenie maku, orzechów i kawy daje pyszny wspaniały efekt końcowy. U mnie w domu nawet dzieciom to ciasto bardzo smakuje.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama