Drodzy Państwo, prosicie mnie o przepisy na ciasta, bo wielkimi krokami zbliżają się święta i chcielibyście upiec coś nowego, w więc dzisiaj zapraszam na ciasto. Jest to ciasto trochę pracochłonne, ale połączenie maku, orzechów i kawy daje pyszny wspaniały efekt końcowy. U mnie w domu nawet dzieciom to ciasto bardzo smakuje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze