Do zdarzenia doszło 31 bm., koło godziny 16.30 na obwodnicy Radymna. Paląca się ciężarówka zjechała na pobocze, gdzie próbowano ją ugasić. Na miejscu pracowała straż pożarna i policja. Kabina ciężarówki spłonęła, resztę udało się ocalić. Zdjęcia przesłała do nas internautka.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze