Reklama

Ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy [ZDJĘCIA INTERNAUTKI]

Do zdarzenia doszło 31 bm., koło godziny 16.30 na obwodnicy Radymna. Paląca się ciężarówka zjechała na pobocze, gdzie próbowano ją ugasić. Na miejscu pracowała straż pożarna i policja. Kabina ciężarówki spłonęła, resztę udało się ocalić. Zdjęcia przesłała do nas internautka.


fot.Ewelina Dydyk


fot.Ewelina Dydyk


fot.Ewelina Dydyk
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama