Reklama

Ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Kierowca "na podwójnym gazie". Jedna osoba ranna

Do zdarzenia doszło dziś rano w Bukowcu. Do szpitala trafił mężczyzna, który chciał pomóc w gaszeniu samochodu.

17 kwietnia, około godz. 7, na DW 987 na odcinku Kolbuszowa – Bukowiec  zaczęła się palić jadąca tą trasą ciężarowa scania przewożąca artykuły spożywcze.  
Dym zauważyli jadący za ciężarówką kierowcy osobówki i zatrzymali pojazd. Kierowca scanii próbował ugasić płomienie. W tym czasie doszło do wypadku, prawdopodobnie odprysk palącej się opony uderzył w 43-letniego mężczyznę, który zatrzymał się, by pomóc. Poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala. 


fot.KPP KolbuszowaPojazd ugasili dopiero strażacy. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej z kolbuszowskiej jednostki sprawdzili stan trzeźwości kierowcy scanii. Okazał się, że miał 0,46 promila alkoholu w organizmie, co skutkowało zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu i prawa jazdy. Odpowie za kierowanie pojazdem po użyciu alkoholu. Przez kilka godzin ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.


fot.KPP Kolbuszowa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama