Trwa konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz głównego doradcy Prezesa Rady Ministrów do spraw COVID-19 prof. Andrzeja Horbana.
Premier poinformował, że w Dzień Wszystkich Świętych, a także dzień przed i dzień po cmentarze będą zamknięte. Są to dni 31 października, 1 i 2 listopada. Uznano, że masowe odwiedzanie nekropolii niesie ze sobą ogromne ryzyko.
– Tradycja jest mniej ważna niż życie – powiedział, apelując do seniorów, aby przez co najmniej 2 tygodnie zostali w domach i nie spotykali się z innymi osobami.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.PiS zrobił rozp....duchę na cały kraj. Polska jest zaorana, a ludzie padają jak muchy. Służba zdrowia w stanie zapaści.
i tą decyzją premier spowodował to, że na cmentarz po 16 ruszyły tłumy ludzi zrobił dzień Wszystkich Świętych w piątkowy wieczór - totalnie błędna decyzja premierze!!!!
Brawo Mati !!! Jestem za, a nawet przeciw !!!EKOLOGICZNIE NA WSZYSTKCH ŚWIĘTYCH - ULCAEKOLOGICZNA.PL
Dzisiaj bedzie czarny piatek.Co się dziej na cmentarzach dzisiaj po południu.Ludzie w pośpiechu pogoni nieprzestrzegający żadnych zasad izolacji. Mnóstwo ludzi starszychNawet maseczek nie maja.Efekty będą widoczne za kilka dni.Rząd w swojej bezmyślnosci zorganizował nam wyścig śmierci.Trzeba przyznać,ze mu się udało Ale
o tym napisałem wcześniej - że to błędna decyzja, pewnie myślał że to powstrzyma strajk kobiet - a wręcz przeciwnie przyczynił się do pobicia rekordów zakażeń...
Demonstracje w maskach i w odległości na powietrzu to nie jest jakieś wielkie zagrożenie koronawirusem - ocenił prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Oto "strategia" PiS w pełnej krasie. Zamiast ogłosić decyzję o zamknięciu cmentarzy na początku tygodnia, góra w środę, robią to na chybcika w myśl złudnego powiedzona "a tam, jakoś się uda". W całym kraju cmentarze zawalone ludźmi, ale co tam skoro i tak się powie, że pewny jak 2x2=4 wysyp zakażeń Covidem-19 za 7-10 dni, to wina demonstrujących na ulicach wielu miast.PS. Ciekawe, czy główny winowajca protestów - "podpalacz" z Żoliborza - 1 listopada znów pojawi się na grobie matki (ojca nie odwiedza od lat) bez "żadnego trybu"? (obstawiam, że tak).
zadam ci pytanie po co chodzisz teraz na cmentarz chyba że widziałeś to z satelity...
juz po pisie to co wyrabiaja to totalna porazka
Z dziennika młodej lekarki:PIERUNska sprawa No i znowu zaczęłam przyjmować w swej poradni, po krótkiej absencji niedomagalnej. Popijawszy wodę z cytryną i połykając witaminy C, D, E wraz z cynkiem, by się uodpornić na wszelkie gadzinostwo, które jest już wszędzie, nawet w piwnicach i na strychu, dotarł do mnie, wysłuchawszy komunikat RODO, nieco poirytowany pacjent i z marszu zwrócił się z nietypową prośbą. „Pani doktór, niech mnie pani wyloguje.” „Czy mnie uszy zawodzą, to po coś Pan się włączał do mojego kanału zdrowotnego?” – zadałam podchwytliwe pytanie. Pacjent zmarszczył brwi i rzekł: „Pani doktór, mnie chodzi o taki RESET, żebym nagromadzone emocje mógł wyrzucić ze swego umysłu, a choć piję w standardowym czasie odkąd zaczęły się pochody kobiet, nic mi to nie pomaga.” Pacjent był rzeczywiście nieco wzmocniony umysłowo produktem przemiany cukru prostego w postać płynną i mogły mu się poprzestawiać definicje. „A z czego się biorą te Pana emocje?”- zapytałam, czyniąc medyczny wywiad o jego stan zdrowia. „Bo widzi Pani, jestem płci agender”. I tu nagle zaczął używać dziwnych zaimków, w tym słów z użyciem litery „æ” i żalił się, że wokoło nieustannie trwają pochody zdrowotne, w których chciałby uczestniczyć, ale jak przystąpił do jednego z nich, to taka jedna kobita z biustem niczym ponton pogoniła go, bo nie ma jakiejś tam części ciała, którą ona ma w nadmiarze i że musi o tym wszystkim powiedzieć. Dalej narzekając stwierdził, że brakuje mu świeżego powietrza, śpiewu i skandowania, czego nigdy dość dla zdrowia i nie rozumie dlaczego postępowa grupa zdrowotna odrzuca go ze swego grona.Nie chciało mi się już zaglądać do mojej przepasanej biblioteki, bo miałam niedawno podobny przypadek, więc od razu skierowałam pacjenta na obserwacje do szpitala psychiatrycznego. Wypisałam odpowiedni dokument i wysłałam mu na jego skrzynkę pocztową. „Niech Pan wydrukuje to skierowanie i poprawi pieczątkę np. sokiem z buraków, bo bez niej nie przyjmą Pana.” Co się dzieje z tymi ludźmi, ileż w nich emocji, a szpitale dla rozemocjonowanych nie wiem, czy dysponują odpowiednią liczbą miejsc. Wczoraj przyszły do mnie koleżanki i z marszu zapytały mnie, czemu nie byłam na pochodzie. Ze złością zarzuciły mi, że nie chcę z nim iść ramię w ramię w walce o zdrowie w te jesienne dni, gdzie coraz mniej słońca i nie można cały dzień siedzieć w domu. Nie pomogły moje tłumaczenia, że ja owszem jestem w ciągłej walce z wirusami, a w domu z garnkami w kuchni, odkurzaczem i nie mam czasu się dotleniać, wystarczy że otworzę sobie okno na balkonie. Te wytłumaczenia jeszcze bardziej je zirytowały, więc żeby nieco uspokoić sytuację zapytałam: „A czemuż to tak żeście się ozdobiły tym piorunem, to jakaś moda, a może wyraz protestu przeciwko podwyżce prądu, bo często taki znak widzę na słupach wysokiego napięcia i transformatorach? A może poprzez ten znak ostrzegawczy „Uwaga, wysokie napięcie” chcecie pokazać swoje napięcie przedmiesiączkowe?” Dolałam oliwy do ognia i na tym skończyła się miła rozmowa. Zabrały się i trzaskając drzwiami dodały na odchodne, że mi jakiś kaczor wyprał mózg (O co chodzi? Nie jestem lekarzem weterynarii, popytam kolegi z tej branży o co im chodzi). O innych słowach nie wspomnę, bo rzeczywiście to napięcie przedmiesiączkowe potrafi wyzwolić olbrzymie napięcie psychiczne, podczas którego złość może się przerodzić nawet w szał. Mogłam im jeszcze wspomnieć, że znak pioruna związany jest także z grzmotem, tylko nie wiem czy to słowo byłoby adekwatne w tym momencie, bo wiadomo, napięcie przedmiesiączkowe, to nie jest dogodny czas na figle w łóżku.
Najwyższa pora odsunąć od koryta niekompetentna pisowską "władzę".Rząd nie panuje nad niczym kompromitując się coraz bardziej.1. Minister zdrowia mówi w radiu, że maseczki nic nie dają, ale kiedy tylko jego znajomi zaczynają nimi handlować od razu są niezbędne.2. Ten sam minister, który mówi, żeby nie jeździć za granicę, bo to niebezpieczne sam jedzie za granicę na wakacje.3. Ten sam minister, który drugi raz jest chory!4. Premier, który przed wyborami mówi, że wirus jest tak groźny, że nie da się zrobić wyborów, tuż po pierwszej turze szybko dymisjonuje wirusa i zachęca starszych do tłumnego pójścia na wybory, bo już wirus przestał być groźny!5. Ludziom zamknięto cmentarze a jeden karakan ze swoją świtą paraduje po cmentarzu przed kamerami6, Ten sam karakan, który paraduje bez maski na miesięcznicy, kiedy ludzie dostają mandaty za ich brak.7. Ludzie czekają kilka dni na wynik testu a poseł pisu wystarczy, że zakaszle i ma wynik za dwie godziny.8, Nie zapominajmy o tych co umierają przed szpitalami, bo rząd jest bardzo dobrze przygotowany9. Ludzie maja zakaz wstępu do własnych dzieci w szpitalu a poseł pisu z covidem wchodzi sobie do babci w szpitalu podczas obowiązywania zakazu odwiedzin jakby nigdy nic...10. Kiedy było 40 chorych zamknęli ludzi w domach iładowali mandaty, kiedy jest 6500 chorych można wszystko: chodzić na wesela, na stadiony, do teatrów, kin itd itp11. Ustawa na przygotowanie której było pół roku przygotowuje się na kolanie ostatniego dnia i wysyła do sejmu kilka godzin przed głosowaniem. Ktoś tu jest niepoważny.12. Godziny dla seniorów obowiązują w sklepikach szkolnych! Parodia.NARODZIE OBUDŹ SIĘ W KOŃCU. STOP NIEKOMPETENCJI PISU!A w międzyczasie jeden wiceminister przepier... 70 milionów naszych pieniędzy i nic mu się nie dzieje... A drugi robi wałek na respiratorach na 160 milionów(!!!) i też mu włos z głowy nie spadł.13. W samym środku pandemii wyprowadzili ludzi na ulicę. Brawo PIS!
POINFORMUJ O ATAKUNa ulice polskich miast, miasteczek, a nawet wsi wyległa agresja.Wyprowadziło ją aborcyjne lobby, radykalne feministki i grupy neomarksistowskie, nie uznające jedynego możliwego wyroku Trybunału Konstytucyjnego, zakazującego zabijania dzieci, u których podejrzewa się Zespół Downa i inne choroby.Cynicznie wykorzystując wrzenie spowodowane tzw. sytuacją pandemiczną, emocje polityczne i nastroje antyrządowe, organizatorzy protestów skierowali złość manifestantów na … Kościół katolicki.Rozpoczęli protesty, podczas których doszło do profanacji i dewastacji kościołów i prawdziwych seansów antykatolickiej nienawiści.Jako Polacy i katolicy sprzeciwiamy się tym działaniom i stajemy w obronie świętości ważnych dla każdego Polaka. Razem stajemy w obronie atakowanych obiektów kultu, ale i Kościoła jako instytucji, wspólnoty i wielkiego dziedzictwa duchowego naszej Ojczyzny
POINFORMUJ O ATAKUNa ulice polskich miast, miasteczek, a nawet wsi wyległa agresja.Wyprowadziło ją aborcyjne lobby, radykalne feministki i grupy neomarksistowskie, nie uznające jedynego możliwego wyroku Trybunału Konstytucyjnego, zakazującego zabijania dzieci, u których podejrzewa się Zespół Downa i inne choroby.Cynicznie wykorzystując wrzenie spowodowane tzw. sytuacją pandemiczną, emocje polityczne i nastroje antyrządowe, organizatorzy protestów skierowali złość manifestantów na … Kościół katolicki.Rozpoczęli protesty, podczas których doszło do profanacji i dewastacji kościołów i prawdziwych seansów antykatolickiej nienawiści.Jako Polacy i katolicy sprzeciwiamy się tym działaniom i stajemy w obronie świętości ważnych dla każdego Polaka. Razem stajemy w obronie atakowanych obiektów kultu, ale i Kościoła jako instytucji, wspólnoty i wielkiego dziedzictwa duchowego naszej Ojczyzny
PiS was tak kocha że dla bezpieczeństwa zamknoł cmentarze i to dwa dni przed świętem zmarłych zaraz po ogłoszeniu wszyscy poszli tłumnie i co to dało śmiech na sali z podjętej decyzji zero myślenia widać że już się pogubili w tym co robią
W..........j Strajk kobiet. Aborcja dla każdego.
Cmentarze będą zamknięte przez trzy dni a Bakun powiedział NI !
Strajk kobiet aborcja dla każdego genitalia też wycinamy z tego co zrozumiałem od A
Poinformuj o ataku cmoknij się w drążek i w swoje świeckie kazanie wszyscy żyjemy w demokratycznym państwie każdy zna swoje prawa
PiS zrobił rozp....duchę na cały kraj. Polska jest zaorana, a ludzie padają jak muchy. Służba zdrowia w stanie zapaści.
i tą decyzją premier spowodował to, że na cmentarz po 16 ruszyły tłumy ludzi zrobił dzień Wszystkich Świętych w piątkowy wieczór - totalnie błędna decyzja premierze!!!!
Brawo Mati !!! Jestem za, a nawet przeciw !!!EKOLOGICZNIE NA WSZYSTKCH ŚWIĘTYCH - ULCAEKOLOGICZNA.PL