Reklama

Co za „meczycha” Texom Sokoła i Wólczanki Stal Systems

Dzisiaj (23 września br.) na czterech III-ligowych stadionach rozegrano mecze zaległe. W dwóch z nich wystąpiły zespoły z naszego regionu. Zarówno Texom Sokół jak i Wólczanka Stal Systems zaprezentowały niesamowitą skuteczność, strzelając razem aż 14 bramek!

Texom Sokół, który na moment stracił pozycję wicelidera, gościł jednego z outsiderów Jutrzenkę Giebułtów. Był faworytem, ale to nie zawsze idzie w parze ze szczęśliwym finałem. Tym razem podopieczni Ryszarda Kuźmy spisali się wyśmienicie. Rozegrali kapitalne zawody, aplikując rywalowi aż osiem goli. Wygrali 8:0 (3:0), a łupem bramkowym podzielili się: Bartłomiej Purcha 2 (34. i 87. – karny), Michał Kitliński 2 (56. i 61.), Kacper Drelich (4.), Łukasz Mazurek (11.), Paweł Hass (64.) i Krzysztof Kasperkowicz (72.).

Znacznie trudniejsze zadanie stało przed Wólczanką Stal Systems. Mecze w Radzyniu Podlaski dla żadnej drużyny do łatwych nie należą. Ale tym razem Orlęta zostały zmiażdżone. Ekipa Daniela Myśliwca wygrała 1:6 (0:3). Bramki strzelili: Kacper Durda 3 (30., 39. I 61.), Jakub Szczypek (8.), Krzysztof Pietluch (84.) i Kacper Masny (90.).

Reklama

Dzięki tym wygranym Texom Sokół powrócił na 2., Wólczanka Stal Systems awansował na 6. miejsce.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama