Kamerek na przemyskich drogach przybywa. Oto kolejne drobne potknięcie kierowcy zarejestrowane na ul. Czarnieckiego, które kończy się kolizją. Materiał dodany 29 września 2017.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ludzie kupujecie samochody dla szpanu ... moze czas zeby jeszcze raz spróbować L :) ... Masakraa jak jeżdżą
Droga wyjazdowa jednokierunkowa z Oddziału Celnego na ul. Ofiar Katynia, mało kto przestrzega zakaz wjazdu, samochody osobowe i ciężarowe oraz TiRy wjezdżają pod "prąd", wycofują tyłem do drogi głównej, robi tak około 80% pojazdów udających się do odprawy celnej.
Typowe wymuszenie odszkodowania, właściciel kamerki wie co robi ,widzi że pojazd się zatrzymuje w związku z czym podjeżdża pod samochód i ....odszkodowanie gotowe.
Obejrzyj jeszcze raz, a potem jeszcze raz zanim coś napiszesz :(Pojazd z tyłu włącza się do ruchu gdy KIA jeszcze jedzie do przodu Chyba że antycypował zachowanie "kijanki"
Panie, ale on sie włącza do ruchu kiedy Kia jeszcze jedzie xD jakie wymuszenie??? wiadomo widać że zahamował przed samą dupą, ale tez widać że jest pare sekund zastanowienia zanim wrzucił wsteczny, ja się pytam czy się Pan rozglądał jak cofał?? twoje stwierdzenie jest bez podstawy, dodam że te KIJe mają już fabrycznie zamontowane czujniki parkowania
Ale gorąca sensacja . Stare nagranie a mamy listopad.
Przeciez to czarneckiego kolo eurobusu
Ludzie kupujecie samochody dla szpanu ... moze czas zeby jeszcze raz spróbować L :) ... Masakraa jak jeżdżą
Droga wyjazdowa jednokierunkowa z Oddziału Celnego na ul. Ofiar Katynia, mało kto przestrzega zakaz wjazdu, samochody osobowe i ciężarowe oraz TiRy wjezdżają pod "prąd", wycofują tyłem do drogi głównej, robi tak około 80% pojazdów udających się do odprawy celnej.
Typowe wymuszenie odszkodowania, właściciel kamerki wie co robi ,widzi że pojazd się zatrzymuje w związku z czym podjeżdża pod samochód i ....odszkodowanie gotowe.