Na 7 nowych potwierdzonych przypadków koronawirusa, 4 to osoby powiatu jarosławskiego.
Mowa o starszym mężczyźnie (hospitalizowany) oraz nastolatku i dwóch kobietach (w sile wieku i starszej), którzy przebywają w izolacji.
Wirusa potwierdzono także u dwóch kobiet i mężczyzny w sile wieku z Rzeszowa (przebywają w izolacji).
Niestety wczoraj (19 czerwca) zmarła pacjentka w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie (starsza kobieta z powiatu jarosławskiego).
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 29 osób, 2544 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej przebywa 70 osób.
Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 75 osób.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 536 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 345 osób wyzdrowiało. Odnotowano 46 zgonów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Teraz najważniejsze są wybory i sondaże oraz obiecane programy 500 menel plus patol plus itp. nie statystyki zachorowalności
Własnie dzisiaj pan minister zdrowia Sz. z powodu pandemii , która ciągle trwa oznajmij niewykluczony powrót do obowiązku noszenia maseczek jesienią co za tym idzie to powrót do obostrzeń i nakładanie srogich kar i mandatów aby zasilić budżet na spełnienie przedwyborczych obietnic.Pamiętamy ostatnie święta Wielkanocne spędzone w czterech ścianach z przymusu oby święta Bożego narodzenia niebyły takie same
Teraz najważniejsze są wybory i sondaże oraz obiecane programy 500 menel plus patol plus itp. nie statystyki zachorowalności
Własnie dzisiaj pan minister zdrowia Sz. z powodu pandemii , która ciągle trwa oznajmij niewykluczony powrót do obowiązku noszenia maseczek jesienią co za tym idzie to powrót do obostrzeń i nakładanie srogich kar i mandatów aby zasilić budżet na spełnienie przedwyborczych obietnic.Pamiętamy ostatnie święta Wielkanocne spędzone w czterech ścianach z przymusu oby święta Bożego narodzenia niebyły takie same