Reklama

COVID-19: Aż 70 zakażeń na Podkarpaciu, 791 w Polsce

Obecnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 28 osób, 3262 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 814 osób. Z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowane są 132 osoby.

Dr Adam Sidor, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, informuje, że dziś, 28 sierpnia, odnotowano w naszym województwie 22 wyzdrowienia i 70 zakażeń.


Kolejne osoby, które wyzdrowiały:

6 mieszkańców powiatu jarosławskiego po 4 osoby z miasta Krosna i powiatu lubaczowskiego po jednej osobie z powiatów: dębickiego, brzozowskiego, leskiego, łańcuckiego, przemyskiego, krośnieńskiego, rzeszowskiego i miasta Przemyśla.

 

Nowe potwierdzone zakażenia:

4 osoby powiat dębicki (3K;1M) 3 osoby powiat brzozowski (2K;1M) 9 osób powiat jarosławski (3K;6M) 1 osoba powiat kolbuszowski (K) 3 osoby powiat krośnieński (3K) 2 osoby powiat leżajski (K;M) 3 osoby powiat mielecki (2K;M) 5 osób powiat przemyski (2M;3K) 4 osoby miasto Przemyśl (4M) 3 osoby powiat przeworski (2M;1K) 3 osoby powiat ropczycko-sędziszowski (2K,M) 7 osób powiat rzeszowski (4K;3M) 8 osób miasto Rzeszów (5M;3K) 4 osoby powiat sanocki (3M; 1K) 3 osoby powiat stalowowolski (2K;1M) 7 osób powiat strzyżowski (4K;3M) 1 osoba miasto Tarnobrzeg (K)
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jam82 - niezalogowany 2020-08-28 20:50:07

    Przecież premier mówił przed wyborami, że wirus nie jest grozny. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ... - niezalogowany 2020-08-28 22:09:07

    A ile osób choruje na grypę ,anginę , zapalenie płuc itd. w obecnej chwili nikt wszyscy na kovid-19 a umierają na choroby współistniejące. To jakieś jaja, dajmy się nadal manipulować. Mówi się głośno o kolejnej fali na jesień to normalne ,że w tym okresie ludzie chorują taką pora roku ale nie to wszystkie przypadki to wirusa. Dramat

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Heniek - niezalogowany 2020-08-29 08:24:34

    Jak było 200 300 zachorowań to był program zostań w domu ścisły rygor i mandaty teraz jak jest 700 i 800 to polewka  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama