Obecnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 28 osób, 3262 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 814 osób. Z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowane są 132 osoby.
Dr Adam Sidor, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, informuje, że dziś, 28 sierpnia, odnotowano w naszym województwie 22 wyzdrowienia i 70 zakażeń.
Kolejne osoby, które wyzdrowiały:
Nowe potwierdzone zakażenia:
4 osoby powiat dębicki (3K;1M) 3 osoby powiat brzozowski (2K;1M) 9 osób powiat jarosławski (3K;6M) 1 osoba powiat kolbuszowski (K) 3 osoby powiat krośnieński (3K) 2 osoby powiat leżajski (K;M) 3 osoby powiat mielecki (2K;M) 5 osób powiat przemyski (2M;3K) 4 osoby miasto Przemyśl (4M) 3 osoby powiat przeworski (2M;1K) 3 osoby powiat ropczycko-sędziszowski (2K,M) 7 osób powiat rzeszowski (4K;3M) 8 osób miasto Rzeszów (5M;3K) 4 osoby powiat sanocki (3M; 1K) 3 osoby powiat stalowowolski (2K;1M) 7 osób powiat strzyżowski (4K;3M) 1 osoba miasto Tarnobrzeg (K)Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przecież premier mówił przed wyborami, że wirus nie jest grozny.
A ile osób choruje na grypę ,anginę , zapalenie płuc itd. w obecnej chwili nikt wszyscy na kovid-19 a umierają na choroby współistniejące. To jakieś jaja, dajmy się nadal manipulować. Mówi się głośno o kolejnej fali na jesień to normalne ,że w tym okresie ludzie chorują taką pora roku ale nie to wszystkie przypadki to wirusa. Dramat
Jak było 200 300 zachorowań to był program zostań w domu ścisły rygor i mandaty teraz jak jest 700 i 800 to polewka
Przecież premier mówił przed wyborami, że wirus nie jest grozny.
A ile osób choruje na grypę ,anginę , zapalenie płuc itd. w obecnej chwili nikt wszyscy na kovid-19 a umierają na choroby współistniejące. To jakieś jaja, dajmy się nadal manipulować. Mówi się głośno o kolejnej fali na jesień to normalne ,że w tym okresie ludzie chorują taką pora roku ale nie to wszystkie przypadki to wirusa. Dramat
Jak było 200 300 zachorowań to był program zostań w domu ścisły rygor i mandaty teraz jak jest 700 i 800 to polewka