Z raportu Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego wynika, że dziś, 20 września, na Podkarpaciu odnotowano 62 potwierdzone przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV2,
Dziś zmarło 3 mieszkańców województwa podkarpackiego (mężczyzna z miasta Tarnobrzeg, mężczyzna z powiatu leżajskiego oraz kobieta z powiatu brzozowskiego).
21 osób z 9 powiatów wyzdrowiało.
Zakażenie potwierdzono u 62 osób:

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze