Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 27 osób, 3226 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 561 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 111 osób.
8 sierpnia br. zmarła pacjentka w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie, mieszkanka powiatu przemyskiego.
Wyzdrowiały 3 osoby: mieszkańcy powiatów jarosławskiego, przeworskiego i Przemyśla.
Nowych 28 potwierdzonych przypadków to:
1 osoba powiat dębicki (mężczyzna) 6 osób powiat jarosławski (trzy kobiety, trzech mężczyzn) 1 osoba miasto Krosno (kobieta) 1 osoba powiat lubaczowski (kobieta) 1 osoba powiat łańcucki (mężczyzna) 11 osób powiat przemyski (dziewięć kobiet i dwóch mężczyzn) 2 osoby miasto Przemyśl (mężczyzna i kobieta) 1 osoba powiat ropczycko-sędziszowski (kobieta) 2 osoby miasto Rzeszów (kobieta i mężczyzna) 2 osoby powiat rzeszowski (kobieta i mężczyzna)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Miała 98 lat,gdyby nie covid przeżyła by drugie 98.
Nigdzie nie jest napisane ze zmarła na covid, przez covid, tylko że zmarła. Jej zgon dołączona do artykułu o pseudo wirusów a przekaz podprogowy robi resztę. Typowe dla mediów podległych pisowi
A ZUS na to jak na lato mniej świadczeniobiorców
Miała 98 lat,gdyby nie covid przeżyła by drugie 98.
Dokładnie! :)
Nigdzie nie jest napisane ze zmarła na covid, przez covid, tylko że zmarła. Jej zgon dołączona do artykułu o pseudo wirusów a przekaz podprogowy robi resztę. Typowe dla mediów podległych pisowi