Informacja Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotycząca sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego z 27 sierpnia. W Polsce odnotowano dziś 887 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia.
26 sierpnia w SP Szpitalu Klinicznym Nr 1, II Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii, w Lublinie zmarła pacjentka, 67-letnia mieszkanka powiatu mieleckiego. Tego samego dnia w Centrum Medycznym Szpital w Łańcuciezmarła 85-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego.
Wyzdrowiało 19 osób:
po 3 mieszkańców powiatu przemyskiego, lubaczowskiego oraz miast Rzeszowa i Przemyśla 2 mieszkańców powiatu stalowowolskiego po jednej osobie z powiatów: mieleckiego, kolbuszowskiego, rzeszowskiego, leżajskiego i jarosławskiego
Nowe 33 potwierdzone przypadki zakażenia:

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pokłosie kalwaryjskich pielgrzymek. Na nic apele, ostrzeżenia. Fanatyzm religijny ważniejszy od zdrowego rozsądku.
Gdybyś miał zdrowy rozsądek i zdrową głową to byś nie pisał takich bzdur !!!
To nie są żadne bzdury tylko doniesienia sanepidu. Główne ogniska zakażeń w naszym powiecie ujawniono m.in. po tzw. spotkaniach młodzieży w Kalwarii .Dalsze zakażenia pochodzą z tzw. kontaktów.Dla co niektórych obłąkanych to są bzdury i dlatego ludzie niewinni umierają.
Pokłosie kalwaryjskich pielgrzymek. Na nic apele, ostrzeżenia. Fanatyzm religijny ważniejszy od zdrowego rozsądku.
Gdybyś miał zdrowy rozsądek i zdrową głową to byś nie pisał takich bzdur !!!
A ile zmarło na raka.