Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje dziś, 22 sierpnia, o kolejnych przypadkach zakażenia i wyleczenia na Podkarpaciu.
21 sierpnia br. zmarł pacjent w ZOL Centrum Medycznym w Jarosławiu zmarł mieszkaniec powiatu jarosławskiego.
Kolejne 27 osób, które wyzdrowiały, to:
po 6 mieszkańców powiatu stalowowolskiego i miasta Rzeszowa, po 3 mieszkańców z powiatów brzozowskiego i przeworskiego, 2 mieszkańców powiatu łańcuckiego oraz po 1 osobie z powiatów bieszczadzkiego, mieleckiego, jarosławskiego, przemyskiego, jasielskiego, miasta Krosna i Przemyśla.
Nowe 32 potwierdzone przypadki to:
3 osoby powiat dębicki (mężczyźni) 7 osoby powiat jarosławski (pięć kobiet i dwóch mężczyzn) 2 osoby z miasta Krosno (kobieta i mężczyzna) 4 osoby z powiatu mieleckiego(trzech mężczyzn i kobieta) 5 osób powiatu przemyskiego (trzech mężczyzn i dwie kobiety) 3 osoby z miasta Przemyśla (dwóch mężczyzn i kobieta) 2 osoby z powiatu przeworskiego (kobieta i mężczyzna) 1 osoba z powiatu rzeszowskiego (kobieta) 2 osoby z miasta Rzeszowa (mężczyzna i kobieta) 1 osoba z powiatu sanockiego (mężczyzna) 1 osoba z powiatu stalowowolskiego (mężczyzna) 1 osoba z powiatu tarnobrzeskiego (kobieta)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie jest źle.Będzie gorzej.Urzędowe zespoły sprawdzają jak jest w pustych restauracjach,sklepikach itd czyli tam gdzie ruch jest minimalny i co ciekawe pokazuą się ze swoją aktywnością w publikatorach.Ale tam gdzie są prawdziwe tłuny inspekcji nie uświadczysz. Na bazarze jak na plazy we władysławowie tylko uczestnicy wiekowi ale bez żadnych reżimów tak ze strony sprzedających jak też kupujących.Przystanki autobusowe to samo,nie wspomne o galerii gdzie bez masek biegają nie tylko 60-letnie podlotki ale też "prawdzwi mężczyźni"Oczywiście inspekcji nie uświadczysz.Oliwy do ognia dolewają miejscowi dewoci tak pci żeńskiej jak też męskiej ale to widac w dni pobożne czyli niedziele.Tam też inspekcji nie uświadczysz.Może w tygodniu chociaż jeden reporter lokalnych medii bedzie miał chwileczkę czasu to niech przedzwoni do szanownej inspekcji,ze chce ich uwiecznić w mediach w chwilach zrywu w pracy.
Na Zieleniak niech wdepną "inspektory". Tam ludzie małpiego rozumu dostają.
Tam nie pójdą bo by musieli ten przybytek i okloliczne chodniki z kramami zamknąć a to nasz przemyski biznes
może jeszcze wam za to order do klapy przypną... i zostaniecie tajnymi współpracownikami... miłościwie królującego nam sanepidu Konfidenci Kapusie przemyskie
Znów jest" ważny"powód aby donosić na rodaków! Natury kapusia się nie wyzbędzie nigdy
Nie jest źle.Będzie gorzej.Urzędowe zespoły sprawdzają jak jest w pustych restauracjach,sklepikach itd czyli tam gdzie ruch jest minimalny i co ciekawe pokazuą się ze swoją aktywnością w publikatorach.Ale tam gdzie są prawdziwe tłuny inspekcji nie uświadczysz. Na bazarze jak na plazy we władysławowie tylko uczestnicy wiekowi ale bez żadnych reżimów tak ze strony sprzedających jak też kupujących.Przystanki autobusowe to samo,nie wspomne o galerii gdzie bez masek biegają nie tylko 60-letnie podlotki ale też "prawdzwi mężczyźni"Oczywiście inspekcji nie uświadczysz.Oliwy do ognia dolewają miejscowi dewoci tak pci żeńskiej jak też męskiej ale to widac w dni pobożne czyli niedziele.Tam też inspekcji nie uświadczysz.Może w tygodniu chociaż jeden reporter lokalnych medii bedzie miał chwileczkę czasu to niech przedzwoni do szanownej inspekcji,ze chce ich uwiecznić w mediach w chwilach zrywu w pracy.
Na Zieleniak niech wdepną "inspektory". Tam ludzie małpiego rozumu dostają.
Tam nie pójdą bo by musieli ten przybytek i okloliczne chodniki z kramami zamknąć a to nasz przemyski biznes