Reklama

COVID-19: zakażone 3 osoby z Przemyśla, 5 z powiatu przemyskiego

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje dziś, 22 sierpnia, o kolejnych przypadkach zakażenia i wyleczenia na Podkarpaciu.

21 sierpnia br. zmarł pacjent w ZOL Centrum Medycznym w Jarosławiu  zmarł mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

Kolejne 27 osób, które wyzdrowiały, to:

  po 6 mieszkańców powiatu stalowowolskiego i miasta Rzeszowa, po 3 mieszkańców z powiatów  brzozowskiego i przeworskiego, 2 mieszkańców powiatu łańcuckiego oraz po 1 osobie z powiatów bieszczadzkiego, mieleckiego, jarosławskiego, przemyskiego, jasielskiego, miasta Krosna i Przemyśla.

 

Nowe  32 potwierdzone  przypadki to:     

3  osoby powiat dębicki (mężczyźni) 7 osoby powiat jarosławski (pięć kobiet i dwóch mężczyzn) 2 osoby z miasta Krosno (kobieta i mężczyzna) 4 osoby z powiatu mieleckiego(trzech mężczyzn i kobieta) 5 osób powiatu  przemyskiego (trzech mężczyzn i  dwie kobiety) 3 osoby z miasta Przemyśla (dwóch mężczyzn i kobieta) 2 osoby z powiatu przeworskiego (kobieta i mężczyzna) 1 osoba z powiatu rzeszowskiego (kobieta) 2 osoby z miasta Rzeszowa (mężczyzna i kobieta)  1 osoba z powiatu sanockiego (mężczyzna) 1 osoba z powiatu stalowowolskiego (mężczyzna) 1 osoba z powiatu tarnobrzeskiego (kobieta)


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-08-22 14:15:07

    Nie jest źle.Będzie gorzej.Urzędowe zespoły sprawdzają jak jest w pustych restauracjach,sklepikach itd czyli tam gdzie ruch jest minimalny i co ciekawe pokazuą się ze swoją aktywnością w publikatorach.Ale tam gdzie są prawdziwe tłuny inspekcji nie uświadczysz. Na bazarze jak na plazy we władysławowie tylko uczestnicy wiekowi ale bez żadnych reżimów tak ze strony sprzedających jak też kupujących.Przystanki autobusowe to samo,nie wspomne o galerii gdzie bez masek biegają nie tylko 60-letnie podlotki ale też "prawdzwi mężczyźni"Oczywiście inspekcji nie uświadczysz.Oliwy do ognia dolewają miejscowi dewoci tak pci żeńskiej jak też męskiej ale to widac w dni pobożne czyli niedziele.Tam też inspekcji nie uświadczysz.Może w tygodniu chociaż jeden reporter lokalnych medii  bedzie miał chwileczkę czasu to niech przedzwoni do szanownej inspekcji,ze chce ich uwiecznić w mediach w chwilach zrywu w pracy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    piotrek.rudi_772 2020-08-22 18:43:21

    Na Zieleniak niech wdepną "inspektory". Tam ludzie małpiego rozumu dostają.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Obw - niezalogowany 2020-08-22 21:56:38

    Tam nie pójdą bo by musieli ten przybytek i okloliczne chodniki  z kramami  zamknąć  a to nasz przemyski  biznes

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama