Reklama

COVID-19: Zmarło 4 mieszkańców województwa podkarpackiego

W Polsce odnotowano dziś 757 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Zmarło 17 osób, na Podkarpaciu w dniach 16-17 śmierć poniosło 4 pacjentów zakażonych (dwóch mieszkańców powiatu rzeszowskiego, jeden mieszkaniec powiatu lubaczowskiego oraz mieszkanka powiatu dębickiego).

Kolejne 30 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 12 powiatów województwa.

Nowe 49 potwierdzone przypadki wg powiatów:

1 osoba – bieszczadzki (1K) 7 osób – dębicki (4K; 3M) 10 osób – jarosławski (6K; 4M) 2 osoby – jasielski (1K; 1M) 1 osoba – miasto Krosno (1K) 2 osoby – krośnieński (1K; 1M) 1 osoba – lubaczowski (1M) 1 osoba – łańcucki (1K) 2 osoby – mielecki (1K; 1M) 1 osoba – przemyski (1K) 1 osoba – miasto Przemyśl (1M) 10 osób – przeworski (4K; 6M) 3 osoby – ropczycko-sędziszowski (2K; 1M) 4 osoby – rzeszowski (4K) 2 osoby – miasto Rzeszów (2M) 1 osoba – miasto Tarnobrzeg (1K)
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości