Każdy zapalony działkowiec wie, że w czerwcu w ogródkach, na grządkach i rabatach pracy jest bez liku. Sadzenie, pielenie, sianie, pikowanie, koszenie… Warto odpowiednio rozplanować roboty, aby czasu starczyło również na wypoczynek!
Nie zapominamy o nawadnianiu i nawożeniu ogródka. Regularnie kosimy trawę!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze