Do wypadku doszło dziś, 13 bm., ok. godz. 13.50 w Przemyślu na ul. Sanockiej. 23-letni kierowca skody octawii na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem i uderzył w jadącego z przeciwka volkswagena. Trzy osoby jadące volkswagenem trafiły do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No tak gówniarz 23 lata na rejestracji RPR....srebrna octavia. Szkoda słów....
Co masz do RPR? To że ktoś ma RPR to co gorszy ? Bo mieszka we własnym domu pod Przemysłem? Ma kawałek (podwórka ) ? Ze co wieśniak?. Jak chcesz wiedzieć to mieszkałem w Przemyślu 20 lat i miałem RP. A teraz mam RPR i huj ci w dupe dzbanie
No i RPR potęga. Ale tej rrejestracji w W-wie nie widziałem mcwiesniaki.
ludzie na RP jezdza niezbyt lepiej niz RPR, jesli myslicie ze literki w rejestracji mowia o stylu jazdy to polecam wszystkim z miasta jeszcze raz wybrac sie na kurs prawa jazdy, moze wtedy nauczycie sie noca wylaczac dlugie swiatla a nie oslepiac innych driverow.. hahah cebulaki XDD
ad.RPRMieszkales 20 lat w Przemyślu byles ruchany w dupe i spiedoliles do erpeerów wiec siedz buraku cicho i tobie kor w srake jebany konusie
RPRy to buraki pastewne, zawsze zajmują 2 miejsca na parkingach
stała sie tragedia a wy pierdzielicie bzdury
23 lata ,a Wy o RPR...Dieciak statystycznie trafił w rejestr wypadków.Ludzie z Przemyśla poją nienawiscią i hamstwem!A tu taka tragedia dla rodzin.Edukacja dla RP wskazana!!!
siedzicie w czterech scianach i nie dotlenieni jesescie...
No tak gówniarz 23 lata na rejestracji RPR....srebrna octavia. Szkoda słów....
Co masz do RPR? To że ktoś ma RPR to co gorszy ? Bo mieszka we własnym domu pod Przemysłem? Ma kawałek (podwórka ) ? Ze co wieśniak?. Jak chcesz wiedzieć to mieszkałem w Przemyślu 20 lat i miałem RP. A teraz mam RPR i huj ci w dupe dzbanie
No i RPR potęga. Ale tej rrejestracji w W-wie nie widziałem mcwiesniaki.