Do wypadku doszło w sobotę wieczorem w Nowym Narcie, w gminie Jeżowe.

Motocyklista na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem.
Do szpitala przewiezieni zostali pasażerka vw i kierowca jednośladu.
27-latek jadący motocyklem nie posiadał uprawnień do kierowania tym pojazdem. W dodatku miał 1,9 promila alkoholu w organizmie.
Kierujący volkswagenem był trzeźwy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze