Chłopięca reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu został najlepszą szkołą na Podkarpaciu podczas wojewódzkich finałów Igrzysk Dzieci.
W finale, który odbył się w Straszęcinie, wystartowało 11 szkół (tak wśród dziewcząt, jak i chłopców) z regionu. SP 14 z Przemyśla nie miała sobie równych, wygrywając wszystkie mecze, bez straty seta. Szkołę reprezentowali Aleksander Bandrowicz (drugi zawodnik w Polsce w kategorii U-13) oraz Igor Hajduk. Obaj to uczniowie klasy VI c (klasy mistrzostwa sportowego). Opiekunem był Przemysław Korobczak. Kolejnym etapem Igrzysk Dzieci dla SP 14 jest finał ogólnopolski, który pod koniec listopada br. odbędzie się w Białymstoku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze