Reklama

Przemyska „Czternastka” mistrzem Podkarpacia w badmintonie

Chłopięca reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu został najlepszą szkołą na Podkarpaciu podczas wojewódzkich finałów Igrzysk Dzieci.

W finale, który odbył się w Straszęcinie, wystartowało 11 szkół (tak wśród dziewcząt, jak i chłopców) z regionu. SP 14 z Przemyśla nie miała sobie równych, wygrywając wszystkie mecze, bez straty seta. Szkołę reprezentowali Aleksander Bandrowicz (drugi zawodnik w Polsce w kategorii U-13) oraz Igor Hajduk. Obaj to uczniowie klasy VI c (klasy mistrzostwa sportowego). Opiekunem był Przemysław Korobczak. Kolejnym etapem Igrzysk Dzieci dla SP 14 jest finał ogólnopolski, który pod koniec listopada br. odbędzie się w Białymstoku.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama